Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna

Dziesiąta porażka AKS-u Ujanowice. Nadal bez punktów.

Opublikowano 09.10.2016 16:49:49 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:38 jaca
2 2541

V LIGA („OKRĘGÓWKA”) NOWY SĄCZ, 10 kolejka: AKS Ujanowice przed własna publicznością przegrał dziesiąte ligowe spotkanie w tym sezonie i nadal jest bez punktów. Porażka jest bolesna, bo poniesiona z zespołem z dolnych rejonów tabeli i po meczu, w którym gospodarze już od 4 minuty prowadzili 1-0

AKS UJANOWICE – ORZEŁ WOJNAROWA 1 : 3 (1 : 1)

1:0 Jasica 4, gole dla gości w 45, 67, 73 minucie

AKS: M. Gwiżdż – M. Augustyn, Kmiecik (21 R. Gwiżdż), P. Oleksy, S. Oleksy (42 Firlej) – Pasionek, F. Krzyżak, Pławecki (84 J. Stach), Orzeł – Jasica (59 R. Augustyn), Kiławiec.

Tak padły gole (opis ze strony internetowej AKS Ujanowice):

1-0 Mariusz Jasica (4' - asysta Michał Augustyn)

Dośrodkowanie M.Augustyna, na bliższym słupku zablokowany zostaje przez obrońców Orzeł, akcje zamyka na dalszym słupku Jasica

1-1 gol dla Orła Wojnarowa (45')

Nie potrafimy wybić daleko piłki będącej w okolicy naszego pola karnego, ta wraca za plecy obrońców i zawodnik gości będąc na czystej pozycji z 14m mocnym strzałem wyrównuje - to była ostatnia sekunda pierwszej połowy.

1-2 gol dla Orła Wojnarowa (67')

Goście dobrze rozegrali rzut wolny, podanie do boku, płaskie dogranie w pole karne, nasi obrońcy zbiegli za głęboko a zawodnik Orła wbiegający w pole karne wyłożył piłkę do tyłu na 16m do partnera który huknął w prawe okienko.

1-3 Olszewski (73')

Gramy od tyłu, zagranie do naszego bramkarza, który zbyt zwleka z wybiciem i jest przyblokowany przez rywala przez co zagrywa wprost pod nogi Olszewskiego a ten nie ma problemów z przelobowaniem Gwiżdża z 16m