Poniedziałek, 06 maja Filip, Judyta, Jan, Jakub, Benita

Czas na finał Mistrzostw Polski

Opublikowano 31.05.2012 15:44:54 Zaktualizowano 04.09.2018 14:19:06
1 2264

Rugby. Kadeci Gorców udali się do Poznania i Jarocina na rewanżowe mecze w ramach eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W sobotę, po dobrej, choć chaotycznej grze, wygrali ze Spartą 31:7. Natomiast w niedzielę po bardzo dobrej i ofiarnej grze Gorce przegrały z Posnanią Poznań 7:17. Natomiast wczoraj po pełnym dramaturgii meczu, drużyna z Raby Niżnej wygrała z Juvenią Kraków 33:20, do 48 minuty przegrywając 5:20!

- Bardzo dobra gra w ostatnich 12 minutach dała nam jednak pewne zwycięstwo w derbach małopolski. Teraz przed kadetami Finałowy Turniej Mistrzostw Polski w Rugby 7 w Lublinie 9 czerwca i baraże o awans na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Warszawie (17 czerwca) – powiedział Łukasz Kościelniak, trener Gorców Raba Niżna.

Posnania Poznań – RC Gorce Raba Niżna 17:7 (5:0)

Sparta Jarocin – RC Gorce Raba Niżna 7:31 (0:19)

Punkty: Michał Lach  14, Bartek Kozak 5, Jakub Jamróz 5, Patryk Kowalczyk  5, Mirosław Kuczaj  2

RC Gorce Raba Niżna – Juvenia Kraków 33:20 (5:13)

Punkty: Tomasz Nalepa 10, Mirosław Kuczaj 10, Michał Lach 8, Marcin Olszewski 5

Skład: Patryk Kowalczyk, Bartłomiej Haras, Tomasz Nalepa, Grzegorz Kowalczyk, Dariusz Janik, Kamil Kowalczyk, Piotr Gacek, Mirosław Kuczaj, Michał Lach, Mirosław Knowa, Marek Miśkowiec, Adam Kubisz, Marcin Olszewski, Stanisław Kowal, Jakub Jamróz, Bartłomiej Kozak, Jarosław Michalak, Seweryn Wronka.