Poniedziałek, 18 listopada
Roman, Klaudyna, Anielia, Karolina

Piłkarski weekend, terminarz. Deszcz storpeduje rozgrywki?

24.05.2019 07:29:00 jaca 2 1114

Terminarz spotkań z udziałem drużyn z terenu powiatu limanowskiego w piłkarskich rozgrywkach seniorskich. Ze względu na trudne warunki atmosferyczne wiele spotkań może być odwołana.

Najbliższa 27 kolejka, IV liga grupa Małopolska-wschód, piątek (24 maja): Barciczanka Barcice - Watra Białka Tatrzańska (godz. 18). Sobota (25 maja): Bocheński KS - Poprad Muszyna (15), Sandecja II Nowy Sącz - Limanovia Limanowa (11), Unia Tarnów - GKS Drwinia (17), Glinik Gorlice - LKS Szaflary (17), Tarnovia Tarnów - Dunajec Zakliczyn (17). Niedziela 26 maja: Lubań Maniowy - Okocimski KS Brzesko (16). Mecz Olimpia Pisarzowa - Orkan Szczyrzyc 0-3 walkower.

1.

 Unia Tarnów

26

63

20

3

3

54-15

2.

 Limanovia Limanowa

26

56

18

2

6

65-24

3.

 Poprad Muszyna

25

54

17

3

5

50-31

4.

 Sandecja II Nowy Sącz

26

51

16

3

7

53-30

5.

 Watra Białka Tatrzańska

25

48

15

3

7

55-40

6.

 Barciczanka Barcice

26

38

12

2

12

39-37

7.

 Bocheński KS

26

37

10

7

9

37-36

8.

 Tarnovia Tarnów

26

36

10

6

10

37-34

9.

 Lubań Maniowy

26

35

10

5

11

39-32

10.

 Orkan Szczyrzyc

26

34

10

4

12

34-49

11.

 Okocimski KS Brzesko

26

33

10

3

13

34-44

12.

 Glinik Gorlice

25

29

8

5

12

26-43

13.

 GKS Drwinia

25

27

8

3

14

33-39

14.

 Dunajec Zakliczyn

26

24

7

3

16

36-66

15.

 LKS Szaflary

26

23

7

2

17

30-49

16.

 Olimpia Pisarzowa

26

2

0

2

24

11-64

 

 Najbliższa 25 kolejka, V liga grupa Nowy Sącz, sobota (25 maja): Jarmuta Szczawnica - LKS Łużna (godz. 18), KS Tymbark - Sokół Słopnice (18), Gród Podegrodzie - Ogniwo Piwniczna Zdrój (18), Kolejarz Stróże - Orzeł Wojnarowa (17), LKS Rupniów - Wierchy Rabka Zdrój (17), Zalesianka Zalesie - Laskovia Laskowa (17). Niedziela (26 maja): Skalnik Kamionka Wielka - Poprad Rytro (18), Huragan Waksmund - Sokół Stary Sącz (16).

1.

 Wierchy Rabka Zdrój

24

58

19

1

4

78-21

2.

 Poprad Rytro

24

58

18

4

2

73-25

3.

 Jarmuta Szczawnica

24

52

16

4

4

70-24

4.

 Gród Podegrodzie

24

48

15

3

6

61-36

5.

 Sokół Słopnice

24

47

15

2

7

79-38

6.

 Skalnik Kamionka Wielka

24

47

15

2

7

60-30

7.

 Huragan Waksmund

23

37

12

1

10

37-43

8.

 Zalesianka Zalesie

24

34

10

4

10

51-51

9.

 LKS Łużna

24

27

8

3

13

39-56

10.

 LKS Rupniów

24

27

8

3

13

38-54

11.

 Sokół Stary Sącz

24

26

8

2

14

48-61

12.

 Kolejarz Stróże

24

26

7

5

12

57-60

13.

 Orzeł Wojnarowa

23

24

7

3

13

43-64

14.

 Laskovia Laskowa

24

23

5

8

11

47-72

15.

 Ogniwo Piwniczna Zdrój

24

12

3

3

18

22-83

16.

 KS Tymbark

24

2

0

2

22

17-102

 

 

Klasa A, Limanowa:

Pauza: Rybie Nowe Rybie.

 Gorce Kamienica - AKS Ujanowice, 26 maja, 15:00

Krokus Przyszowa - Dobrzanka Dobra, 25 maja, 17:30

LKS Mordarka - Turbacz Mszana Dolna, 26 maja, 15:00

Orkan Niedźwiedź - Stradomka Skrzydlna, 25 maja, 14:00

Płomień Limanowa - Słomka Siekierczyna, 25 maja, 16:00

1.

 AKS Ujanowice

17

37

12

1

4

57-19

2.

 Krokus Przyszowa

17

36

12

0

5

54-33

3.

 Płomień Limanowa

17

35

11

2

4

52-19

4.

 Turbacz Mszana Dolna

16

31

9

4

3

49-17

5.

 Dobrzanka Dobra

17

27

8

3

6

36-31

6.

 Orkan Niedźwiedź

17

24

7

3

7

38-32

7.

 Słomka Siekierczyna

16

24

7

3

6

37-34

8.

 Gorce Kamienica

17

19

6

1

10

41-47

9.

 LKS Mordarka

17

13

4

1

12

23-64

10.

 Stradomka Skrzydlna

16

10

3

1

12

30-64

11.

 Rybie Nowe Rybie

17

10

3

1

13

17-74

 

Klasa B, Limanowa:

LKS Jodłownik - Uran Łukowica, 26 maja, 11:00

Wierchy Pasierbiec - Jaworzanka Jaworzna, 26 maja, 11:00

1.

 LKS Jodłownik

10

25

8

1

1

36-12

2.

 Wierchy Pasierbiec

9

16

5

1

3

25-15

3.

 Jaworzanka Jaworzna

9

9

3

0

6

17-26

4.

 Uran Łukowica

10

6

2

0

8

11-36

 

udostępnij
Komentarze (0)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in