3°   dziś 9°   jutro
Wtorek, 19 marca Józef, Bogdan, Aleksandryna
2166

Wydarzenia

ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce

GretaXXX 2020-07-08 19:57:58
Wbrew mej woli od lat poczta polska podrzuca do mojej skrzynki różnej maści ulotki najczęściej wyborcze. Tym razem nie było inaczej i od kilku dni wyzierała krwawo -czarna broszurka. Nie wiem, czy ktoś z Państwa doznał tego „szczęścia”, ale na mnie zrobiła wrażenie dość piorunujące. I nie mam tu na myśli zarzutów wobec kandydata opozycji, bo te bez trudu obali średnio rozgarnięty absolwent podstawówki. Poraziła mnie prymitywna, cyniczna i bazująca na najniższych ludzkich instynktach treść. Czy ona tak naprawdę uderza w Trzaskowskiego ? moim zdaniem- nie. Najbardziej obrażani treścią tej ulotki są sami przyszli wyborcy - tacy, jak ja. Najwidoczniej sztab obecnego prezydenta majstrujące broszurkę , uznał nas za ograniczonych umysłowo, chciwych ignorantów. Czy trafia ona do elektoratu Pisu? Podejrzewam , że nie. I wielu rozumnych ludzi nawet wierzących obecnej władzy poczuło zażenowanie i niesmak czytając to coś. Za kogo nas Państwo macie, że wypisujecie coś podobnego? Na przyszłość, bardzo proszę, nie podrzucajcie cichaczem do mojej skrzynki swojego jadu i poezji własnych kompleksów i żółci , tym bardziej rękami wyzyskiwanych, słabo opłacanych i zastraszanych pracowników poczty. Jeśli chcecie zarażać nas swoja nienawiścią to zapłaćcie za roznoszenie ulotek i raczcie nimi tych, którzy mają na to ochotę. Ja czytając wasze słowa poczułam się tak, jak ktoś uderzony w twarz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce
stamtad 2020-07-08 20:14:34
Pis dociera do swoich wyborców, zaspokajając ich najniższe instynkty, operując ich językiem, stąd to szczucie, wyzwiska, poniżanie. Brawo panie Duda, spełnił pan oczekiwania swoich panów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce
peres 2020-07-08 22:12:20
Jak się nie uda, to prezydentem znów zostanie A. Duda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce
stamtad 2020-07-09 09:34:27
Mnie to osobiscie nie tyka, zaraz po wyborach i tak wracam do domu, ale Polski żal. Tyle lat walki i poddanie walkowerem za "pińset".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce
PR1 2020-07-09 10:51:50
Andrzej Duda to jest prezydent! wszystko podpisuje, nawet pedofila ułaskawił!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce
jarekcda 2020-07-09 21:22:45
Trzaskowski pamiętamy, że:
donosiłeś na naszą kochaną Polskę
byłeś przeciwko 500+
głosowałeś, żeby kobiety pracowały 7 lat dłużej
młodych patriotów nazywałeś faszystami
wiedziałeś o dzikiej reprywatyzacji
za twoją zgodą profanowano mszę świętą i Matkę Boską
jak wybuchła pandemia uciekłeś na L4
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce
powrotdzedaja 2020-07-10 02:18:51
peresiurka, a nie lepiej żeby łowsik został prezydentem? Wtedy z chęcią na niego zagłosujesz. I będziesz mu mógł dać swoje pieniądze, bo on lubi brać z czyjejś kieszeni. I co najlepsze - paragonu nie dostaniesz. Jak podjedziesz do Poznania, to Ala ci rzuci stówkę, bo sam to przecież pod mostem siedzisz. Jak będziesz grzeczny, to Duda ci zrobi menelowe plus.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce
zajec 2020-07-10 06:10:53
Cieszcie się przyszli emeryci. Pożyjecie statystycznie dłużej o 60 miesięcy. Wasz kapitał początkowy zostanie podzielony na 260 kawałków zamiast na 200 i to będzie Wasza emerytura. Może jednak lepiej było dłużej popracować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce
peres 2020-07-10 07:20:06
Cześć dzedaj. Tęsknisz za mną? Masz fajnych sąsiadów w okolicach skrzyżowania ul. M. B. Bolesnej i Polnej, więc może z nimi się zaprzyjaźnij?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce
powrotdzedaja 2020-07-10 13:18:37
A nie wolisz zaprzyjaźnić się z kimś w Poznaniu? Haha, np. z Alą i tą drugą. A może tęsknisz za swoją przyjaciółką w Jodłowniku? Byłeś u niej ostatnio? Dała ci wycisk czy już nie domagasz? Zawsze możesz wbijać do szwagra.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce
peres 2020-07-10 15:13:31
Nie uciekaj od tematu. Nikt tak blisko nie dotarł do ciebie i bądź pewien, że jeszcze się zdziwisz. Mam czas i mam możliwości.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce
powrotdzedaja 2020-07-10 16:13:35
Hahaha, a jesteś pewien, że dostaniesz przepustkę z Babińskiego, do którego tak ochoczo wszystkich wysyłasz? Widzę właśnie, ile masz czasu. Może pójdziesz do pracy jakiejś? Tak, masz możliwości, agent SB zapewne? Chciałbym zobaczyć twoją zdziwioną twarz. Po komunie jeszcze zostały znajomości?
Dlaczego uciekasz od tematu Łukowicy i twojej partnerki? Czyżby cię coś zabolało? Rozwalasz mnie, wiesz? Nie jesteś nawet blisko. Ale możemy podjechać do Poznania, jeśli chcesz. Nadal się nie zdecydowałeś. Uaktywniłeś się tylko dlatego, że tutaj skomentowałem. Tak naprawdę to już masz dość, a dla mnie zabawa się zaczyna, emigrancie z Łukowicy. Pozdrów swoją rodzinę, na pewno się ucieszą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce
peres 2020-07-10 16:41:12
Bądź cierpliwy. I niech ci się wydaje, że jesteś sprytny. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ulotka Andrzeja Dudy w skrzynce
powrotdzedaja 2020-07-10 16:47:12
A ja nie pozdrawiam, sprytny nie jestem, ale ty na pewno nie jesteś mądry. Szkoda, że skończyłeś dyskusję, przykro mi. Pozdrawiam natomiast twoją rodzinę z Łukowicy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in