17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1204

Hyde Park

stare subaru

d6nonac 2017-07-30 23:03:17
od jakiegoś czasu jeździ po mieście starsze subaru z dziurawym/pustym tłumikiem. niebieskie. może najwyższy czas sprawdzić stację diagnostyczną która podbiła dowód rejestracyjny? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stare subaru
colo 2017-07-31 10:14:57
A ja myślę że najpierw popatrz na stan techniczny swojego pojazdu czy jest w 100% sprawny a wtedy wytykaj coś komuś. Osobiście nie widziałem i nie słyszałem tego subaru ale zauważ że przegląd wykonuje się raz w roku a tłumik mógł się stać nieszczelny w każdej chwili a być może właściciela nie stać w danej chwili na naprawę a dziurawy tłumik nie zagraża podczas jazdy. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stare subaru
d6nonac 2017-07-31 17:01:17
"colo" nie mam obecnie żadnego więc na tym wątek zakończę. a co do tłumika; ponad 2 miesiące kogoś nie stać żeby wymienić? ;) w takim razie może policja go zmobilizuje? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stare subaru
konto usunięte 2017-07-31 18:44:35
@colo - fajnie to tłumaczysz, ale tłumik dziurawy szkodzi otoczeniu to po pierwsze.
Dalej - jak ktoś kupuje Subaru - to musi się liczyć z kosztami napraw - niestety taki urok tej marki, więc proszę nie usprawiedliwiaj dziadowania. Nie stać na przysłowiowy "owies" to i na konia nie stać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stare subaru
daniel393 2017-08-06 00:16:21
Witam :)
Widziałem i słyszałem dzisiaj to "cudo" (myślę, że to)
Muszę powiedzieć, że konkretnie "strzela" :) Nawet ja (jako motocyklista) przyznaję - konkretnie;)
Mnie tam nie przeszkadza, ale osoby z chorym sercem: mogą zejść z tego świata https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Może mu kolektor rozwali - wtedy zmieni:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in