d6nonac
Komentarze do artykułów: 432
WięcejW normalnym kraju kiblarz po takim wybryku byłby o tej porze w prosektorium.
Jak widać po raz kolejny - prawo jest równe dla wszystkich. Dziewczynki mają szczęście, że z nożem nie gonił ich "mokebe" bo pewnie ich rodzice już teraz płacili by mu odszkodowanie. Skutki równego traktowania obywateli RP.
Czyli jak zwykle może pokropi deszczem. W tym rcb to jakichś wróżbitów zatrudniają?
Odpowiedzi na forum: 35
Więcejradzę poczytać opinie na temat sprzedawcy z linku - kant gigant. najlepiej widać jak sam sobie zadaje pytania i na nie odpowiada; prawda mariab vel jagnate? :) grzybica wyleczona? :D
@zwen - skoro ciapaty jesteś to z jednej miski się najecie.
@peres - to "bot" wrzuca. wejdź na link który reklamuje, zakładka "kontakt" i zapytaj "dlaczego oszukujecie ludzi" - najlepszy bat dla zleceniodawcy ;)