14°   dziś 15°   jutro
Środa, 08 maja Liza, Stanisław, Wiktor, Marek, Miron, Kornel
1205

Hyde Park

"Ty chamie, polski chamie!" - Jan Hartman

rysio68 2015-02-28 14:25:07
P.S
Pachnie to "mową nienawiści"
Apel do środowisk prawniczych, czy taki wpis przeciwko "rasie tubylczej"
nie jest przestępstwem ściganym z oskarżenia publicznego?
Da się coś zrobić, czy tu już Palestyna???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Ty chamie, polski chamie!" - Jan Hartman
rysio68 2015-02-28 15:52:57

"Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest."

Tutaj całość, blog "unego"
http://hartman.blog.polityka.pl/2015/02/26/ty-chamie-polski-chamie/#more-925

Nie skomentuję, muszę ochłonąć.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Ty chamie, polski chamie!" - Jan Hartman
Julek 2015-02-28 17:15:57
A czy ty to chłopie zrozumiałeś?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Ty chamie, polski chamie!" - Jan Hartman
saxon 2015-02-28 18:41:19
Plunal Zydek jadem.
Szkoda psa.Owszem. Wiem co to stracic psa.
Teraz nasunelo mi sie kilka przemyslen zwiazanych z tematem. Otoz przezylem to samo we wrzesniu ubieglego roku. Facet rozwozacy chleb przejechal mi (rasowegi i drogiego) psa. O malo mnie szlag nie trafil ze zlosci. Co taki pies mu szkodzil i takie tam inne,jak to w takich przypadkach bywa.Pojachelem do faceta zeby sie jakos z nim rozmowic,ale o niczym nie chcial slyszec,dobrze ze mi wyp... nie kazal. Moglem ta sprawe jeszcze dlugo ciagnac - sady etc. - stac mnie. "Beknalby" facet jak nic. Tylko co to by zmienilo.Nic. Zostawilem to w spokoju i kupilem pieska.
Porownujac swoje zachowanie w takiej sytuacji i tego Zydka,nasunelo mi sie takie skojarzenie (przemyslenie) ; otoz jesli Hartman o kundla taka wojne robi,tak bluzga inwektywami na prawo i lewo,to strzezmy sie Zydow.Jakiz oni musza rejwach robic o pozydowskie mienie u "milosciwie nam panujacych" ! Przy okazji dowiedzialem sie co starozakonni mysla o Polakach i jak ich wkur... to,ze niestety dla nich bedziemy baaaaardzo twardym orzechem do zgryzienia. Jego wscieklosc na "staromodnosc",prostote i polskie hamstwo wbrew pozorom bardzo mnie ucieszyla,bo znaczy to ni mniej ni wiecej tylko to,ze dwadziesciapare lat prania mozgu przez ich media,robienia z Polski ciemnogrodu,falszowania i proby wyrzucenia ze szkol historii i dobrej polskiej literatury, nie przynosi oczekiwanych przez nich rezultatow.Czas im sie tez konczy,bo Polska zaczyna sie budzic,a mlode pokolenia Polakow,wbrew utartym schematom,wcale tak na sznurku propagandy konformizmu i politycznej poprawnosci prowadzic sie nie dadza.
Polski cham,panie Hartman jeszcze szpica (po chamsku) tobie i tobie podobnym wyplaci pewnego dnia takiego,ze sie ani w Izraelu nie zatrzymasz!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Ty chamie, polski chamie!" - Jan Hartman
rysio68 2015-02-28 19:11:30
@Julek, owszem, ja to doskonale zrozumiałem.
Ty jak widzę nie.
Ale nie słyszałeś o projekcie "judeopolonia"
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/31724
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Ty chamie, polski chamie!" - Jan Hartman
rysio68 2015-02-28 20:08:36
Co do twojego pieska nie wiem jak było.
Nie wyobrażam sobie przejechania psa (jakiegokolwiek stworzenia) mając możliwość wyhamowania, lub ominięcia..
Natomiast obowiązkiem właściciela psa jest zapewnienie jemu bezpieczeństwa od zagrożeń zewnętrznych, jak i bezpieczeństwa osób postronnych przed psem.
Jeśli duży pies wtargnie pod jadący samochód i go uszkodzi, właścicielowi grożą konsekwencje, w wypadku pogryzienia również, warto o tym pamiętać.
Co do w/w profesora, to jeśli traci drugiego psa w ten sam sposób, to czy on nie potrafi wyciągać logicznych wniosków? Nie słyszał o smyczy? Powinien się rozpędzić i przywalić łbem w ścianę, może mu się rozjaśni, że to on sprowadził zagrożenie dla psa i otoczenia.
Co do budzenia się Polaków zgoda, nie śpią, ale oczy mają dalej zamknięte, zanim je otworzą zniknie nawet ch. dup. i kamieni kupa, która nam w/g "zacnego" polityka została.
Cieszy fakt, że coraz mniej Polaków wierzy mediom mętnego nurtu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Ty chamie, polski chamie!" - Jan Hartman
Julek 2015-03-01 11:56:59
Gdy po sumie walim drogą
To aż miło jest popatrzeć
To się kotu zdepcze ogon
To psa śpicem się zahaczy

Chłop potęga jest i basta
Ten jak huknie czy zagwizda
To od czasów króla Piasta
Drży ze strachu każda glizda

Kazimierz Grześkowiak, "Chłop żywemu nie przepuści"

Do dzisiaj w ciemnogrodzie niewiele się zmieniło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Ty chamie, polski chamie!" - Jan Hartman
saxon 2015-03-01 16:30:09
I cale nasze szczescie! Co POlitycznie poprawne media i ich liberalni mentorzy od parunastu lat staraja sie nam przypisac jako narodowe przywary,w rzeczywistosci jest sila tego narodu (nie chodzi wcale tu o biedne pieski) . Dla mnie mozesz to nazywac ciemnogrodem,czy jak ci sie podoba.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in