10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Karczma Matras

malinka1234 2016-08-02 23:31:43
Witam , co sądzicie o Karczmie Matras ?? Jak tam jest ? Jakie jest jedzenie ?? itp
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma Matras
juditha 2016-08-03 14:58:40
Opinie słyszałam różne.
Ja byłam w tamtym roku tam na weselu kolegi.
Jedzenie smaczne - nawet jakichś nowości kulinarnych skosztowałam
obsługa ok.
Choć oczywiście Pani przy stoliku narzekała że w udku znalazła żyłkę, więc miałam się zapytać czy ona u siebie w domu czyści udko z żyłek i ścięgien ale stwierdziłam że nie ma sensu;)
jak dla mnie troszkę mała sala do zabawy.
Ale poza tym ok.
Taki standardowy poziom.
Są i lepsze i gorsze miejsca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma Matras
juditha 2016-08-03 14:59:17
to oczywiście tylko moje zdanie;)
wszystko zależy co się komu podoba.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma Matras
Limka28 2016-08-03 15:09:44
osobiście wolę i polecam restaurację w "limanoVa hotel" :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma Matras
malinka1234 2016-08-05 22:18:25
Czy jest ktoś kto był w tym roku jeszcze w Karczmie Matras???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma Matras
DRKidler 2016-08-06 15:38:52
Tak byłem tam w tym tygodniu. Przesympatyczna obsługa, a w szczególności ta blondynka kelnerka. Jedzenie bardzo dobre. Mile wspominam tam wieczór, kiedy odbywało się EURO 2016. Obsługa tego lokalu jak i jego właściciel stanęli naprawdę na wysokości zadania. Polecam ten lokal. I właścicielowi i całemu personelowi jak najwięcej klientów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma Matras
malinka1234 2016-08-09 20:34:11
Czy jest ktoś kto był w tym roku jeszcze w Karczmie Matras???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma Matras
ulka34 2016-11-26 13:49:12
Tak byłem tam jakiś czas temu, są duże zmiany! Została zmieniona karta i chyba obsługa. Zauważyłem, że niestety nie ma już stałego personelu. Nie można juz spotkać tam sympatycznej kelnerki - blondynki, która zawsze mile witała gości. Można tam jednak dobrze zjeść. Polecam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma Matras
DRKidler 2016-11-28 09:01:37
Trochę szkodą po pozmieniali kartę. Pow....lali jakieś nazwy tak, że człowiek musi się sporo na główkować, co to może być za potrawa. W ostateczności trzeba zapytać się kelnerek. Na ogół źle nie jest. Tylko zastanawia mnie jedna osoba. A mianowicie , prawie cały czas za barem stoi jakaś młoda kobieta, która (ani razu nie widziałem) aby obsługiwała klientów, tylko notorycznie patrzy się jak pracuję kelnerki i kelner. Dla mnie taka sytuacja jest dyskomfortowa. Być może jest to żona właściciela, ale nie wiem i nie będę się dopytywał, ale według mnie jest to duży dyskomfort pracy dla personelu. Może właściciel coś na to poradzi. A tam w ogóle to mile się spędza czas.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma Matras
Nikitta 2016-12-01 09:31:54
trzeba samemu sprawdzić:) Za usilną namową przyjaciół,i że nie ma tak naprawdę w Limanowej gdzie iść:) poszliśmy do karczmy w ostatnią sobotę na andrzejki. Tylko dlatego ze ponoć są zmiany w kuchni itp. Moge powiedziec ze miła niespodzianka, w porównaniu kilka lat ogromna zmiana. W tedy po zabawie mąż robił sobie kanapki w domu bo bida na stołach i w ogóle. Teraz jedzenie naprawdę pyszne, dużo przekąsek i wystrój też nowy, nadał klimat cieplejszy tym gołym balom. Zespół też świetnie grał. Widać ze właściciele wzieli w końcu chyba uwagi ludzi do serca. Muszą jeszcze popracować nad starszym panem od rezerwacji, który krążył całą noc nad stolikami gości, trochę uśmiechu i uprzejmości nie zaszkodzi:)
Ogólnie naprawdę na plus, w ten weekend wybieramy się na obiad to może coś napisze jeszcze:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma Matras
rolfi 2016-12-01 12:04:55
Czasem chodze tam z dziewczyną i muszę przyznać, że są zmiany. Jakoś milej i cieplej, jedzenie pyszne i obsługa na naprawde wysokim poziomie. Fajnie, że w Limanowej jest takie miejsce.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma Matras
Antonia 2018-06-04 21:00:55
Ludzie się zawsze zmieniają, kobiety odchodza na macierzyński, wyjeżdzają za granice albo może sie edukują i zmieniają pracę na lepiej płatną:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma Matras
Antonia 2018-06-04 21:04:01
to prawda bardzo mała sala do zabawy, dramat
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma Matras
Antonia 2018-07-05 14:45:47
SUPER !!!
W zeszłym miesiącu mieliśmy wesele w Karczmie Matras, biorąc pod uwagę mój poziom wymagania, który jest bardzo wysoki. :D

Wszyscy pracownicy spełniali nasze wszystkie oczekiwania. Panie kelnerki były bardzo życzliwe,urocze, panie sprzatające miłe.
Pan Menager bardzo zasadniczy - więc trafił swój na swojego. Na każdy telefon odpowiedż w terminie, pomoc w wyborze muzyki, drużby. Potrafił odpowiedzieć na wszsytkie pytania.
Kuchnia pracuje bez opużnień, jedzenie obfite na najwyższym poziomie.
W poniedziałek po ślubie i poprawinach indywidualna rozmowa z Właścicielami którzy chcieli znać naszą opinię.
Widać bardzo dużo pracy i starań w tym obiekcie.

Dzięki całej obsłudze Nasze wesele przebiegło jak w bajce. ;)

Na koniec otrzymaliśmy pamiątkę związaną z Naszym ślubem z grawerem daty ślubu, imonami oraz logo Karczmy.

Polecam gorąco,, drugi raz wybralibyśmy Karczme Matras na tak ważny dzień w Naszym życiu. :);););););)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in