Limka28
Komentarze do artykułów: 483
WięcejMają wójta na jakiego zasługują. Sami wybrali. Ja bym od kogoś tak wyglądającego nawet auta nie kupiła a tu proszę; gmina w dyspozycji. Dajcie mu na golenie albo na turban to może się gość określi.
Ktoś nie zrozumiał Twojego komentarza ;)
Skoro policja, prokuratura, sąd, urzędy i "włodarze" nie reagują znaczy, że dają ciche przyzwolenie na taki proceder. Więc nic się nie zmieni. Współczuję sąsiadom tego NIELEGALNEGO obozu.
Odpowiedzi na forum: 34
Więcej@ankietowy podobno z tego co w internecie piszą to w tej klinice pracują same murzyńskie ped@ły.... bardzo dobrze że podałeś nazwę tej "kliniki" ku przestrodze.
słuchaj trolla "weronika60" to będziesz w zimie w klapkach chodzić -to zwykły SPAM. w wolnym czasie pewnie staruszki robi "na wnuczka". polecam "sukiennik'a" przy ul. szwedzkiej.
wystarczy poczytać opinie o tych naciągaczach. brawo "beatalisek". ile masz % od wyłudzonej kasy?