12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>

skorpion 2010-04-27 10:08:33
Biedny człowiek-najpierw stracił brata-teraz kontakt z rzeczywistością...PiS partia schodzi do poziomu LPR ----i tak ma być.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
cheffos 2010-04-27 11:37:08
Utrudnienia w ruchu na ulicy Piłsudzkiego w Limanowej - drogowcy łatają dziury.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
TmK 2010-04-27 12:57:11
Skorpion ile Ty masz lat? Non stop jakieś bezsensowne wątki zakładasz!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
konto usunięte 2010-04-27 13:13:16
A co powiesz o Tusku?? Na miano świętego moze według ciebie zasługuje?? Przez cały czas media źle wypowiadały się na temat braci kaczynskich. Tylko dlaczego nikt wad Tuska i jego partii nie widzi!!??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
trzepek66 2010-04-27 14:24:15
skorpion ty jełop jesteś !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
trzepek66 2010-04-27 14:25:20
skorpion ty jełop jesteś !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
skorpion 2010-04-27 14:38:18
PIS-Tusk ,jest Premierem i przynajmniej nie jątrzy i jest dosyć wysoki,dobrze gra w piłkę,umie sobie zawiązać buta i.t.d --TmK,nie czytaj i pobłądzisz"""za jełopa Bóg-zapłać!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
skorpion 2010-04-27 14:44:14
Tusk jak przystępuje do KOMUNII ŚWIĘTEJ NIE POTRZEBUJE 36-ciu ochroniarzy bo jest wierzący nie na pokaz,nie wygłasza kazań z JASNEJ-GÓRY BO nie jest kapłanem i.t.d-etc...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
odessaxxx 2010-04-27 16:28:52
Skorpion !czujesz sie nie dowartosciowany .Ciebie jednak nie wychowano tylko chowano .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
andzia287 2010-04-27 18:05:48
skorpion: jeżeli patrzysz na wygląd a nie na zasługi to się puknij w głowę!!!Jak wygra Komorowski to Polska zostanie sprywatyzowana!Nawet jeden z działaczy SLD powiedział,że w przypadku objęcia prezydentury przez Komorowskiego publiczna będzie tylko przestrzeń powietrzna.Komorowski będzie pionkiem Tuska, a ten sprzeda Polskę. Zagłosuj na PO to zobaczysz jak "dobrze" będzie Ci się żyło w Polsce
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
konto usunięte 2010-04-27 21:53:34
Andzia puknij się w głowę bo ci się całkowicie przewrociło Powtarzasz zasłyszane gdzies idiotyzmy nie mające nic wspólnego z prawdą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
nulka 2010-04-28 07:32:19
LEPSZY KACZYŃSKI NIŻ TUSK - ON WYGLĄDA JAK ... A POZA TYM TO CO SOBĄ REPREZENTUJE ? NIEDŁUGO MOŻE WYSTĄPI Z WIARY KATOLICKIEJ SKORO PRZEZ 15- 20 LAT ŻYŁ Z ŻONĄ BEZ ŚLUBU I NAGLE PRZED WYBORAMI SOBIE O TYM PRZYPOMNIAŁ ALBO MU KAZALI - RACZEJ TO DRUGIE - WSZYSTKO NA POKAZ. DLACZEGO SIĘ PRZYJAŻNI Z PUTINEM JAKO JEDYNY. KACZYŃSKIEGO PUTIN NIE LUBIŁ BO DĄŻYŁ DO PRAWDY A TUSK WYCHODZI Z ZAŁOŻENIA ŻE BYŁO MINĘŁO PO CO DRĄŻYĆ TEMAT. I TYM SPOSOBEM NIEDŁUGO JAKBY NIE DAJ BOŻE WYGRAŁ TUSK TO PANIE BOŻE ZABIEŻ MNIE SZYBKO Z TEGO ŚWIATA BO NA CHLEB MOJEJ RODZINIE NIE WYSTARCZY................
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
KaKropka 2010-04-28 07:49:56
A możesz pisać małymi literami? (pisanie dużymi jest uważane za krzyk)Poza tym czy nie umiesz oddzielić religii od władzy? Co ma wspólnego to czy Tusk chodzi do kościoła, czy nie. Czy ma ślub kościelny czy nie. Oczywiście w Twoim światopoglądzie nie mieści się to, że ktoś jest nie wierzący lub żyje z kobietą bez ślubu kościelnego. Czy rozmowy z Putinem to już przyjaźń? Litości. Uważam, że nie należy zapominać o historii, ale ciągłe rozdrapywanie ran do niczego nie prowadzi. A co się tyczy obecnych rządów to mnie się żyje o wiele lepiej teraz, niż za czasów PiS.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
skorpion 2010-04-28 08:13:03
nulka Ty lepiej nie tykaj Putina bo naprawdę braknie Ci na chleb albo jeszcze gorzej!!!a tak nawiasem-powiedz po co Polsce prezydent może lepiej KRóL???ja głosuję na Korwina Mikke,jeżeli chodzi o dążenie do prawdy Kaczyńskiego to była taka ruska gazeta PRAWDA dlatego poczytaj lepiej Tischnera i dowiesz się co to prawda-powodzenia....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
konto usunięte 2010-04-28 08:14:09
Skorpion puknij się w głowę z tym chodzeniem tuska do kościoła on wyznaje odłam religii chrześcijańskiej. Poza tym widze że na ciebie tak jak na większośc polaków działa to że tusk umie się pokazać pozytywnie w odpowiedniej sytuacji i robi wszystko na pokaz pod publiczke. napisz mi choć jedną konkretną jego zaslugę dla kraju a nie pierdoły typu że piłkę umie grac. Co ty dziecko z gimnazjum jestes???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
nulka 2010-04-28 14:24:22
KaKropka jasne że umiem pisać małymi literami .Dla mnie ma duże znaczenie czy tusk chodzi do kościoła ponieważ pamiętam czasy kiedy na religię trzeba było daleko zasuwać i jest to dla mnie ważne- wiesz nie mam problemu do ludzi którym życie poukładało się tak czy inaczej i są po rozwodzie itd..... Uważam że potencjalny kandydat który nie jast rozwodnikiem a jest wierzący nie powinien brać ślubu tylko dlatego żeby ludzie nie gadali bo to nie świadczy o nim dobrze- może jak zagwarantują mu wygraną to się nawet rozwiedzie. W końcu czego nie robi się dla władzy....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
konto usunięte 2010-04-28 16:19:16
nulka zgadzam sie z toba:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
skorpion 2010-04-28 19:31:30
/dlaczego Jarek nie ma żony-może jest g.....PIS-uar ja będę głosowała na faceta słusznego wzrostu-dość wstydu-11-tego kwietnia pisałam że [katastrofa] miała miejsce o godzinie 8.41...co się równa 13-i co Ty na to?a na tematy polityczne jesteś dla mnie zamarny!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
konto usunięte 2010-04-29 08:08:00
A moze nie chce miec żony?? Co to prezydent ma BYĆ ZMUSZONY DO POSIADANIA ŻONY?? A tusk ze swoim marnym wykształceniem tez mi ideał na prezydenta. Nawet nic nie umie zrobić dla kraju, gębę ma tylko wielką... Ale to twój ideał widac nie masz innych!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
Gaga 2010-04-29 16:10:49
Pani Andziu,Polska już swego czasu była niańką,bo wszystkim się coś należało.Bo co było państwowe,to było niczyje.Czas najwyższy na dogłębną prywatyzację.Prosty przykład mamusia w godzinach pracy kseruje dzieciątku książkę,bo papier i urządzenie za darmo.No i to jest oczywiście wina PO.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
skorpion 2010-04-29 19:19:07
/w Polsce nie powinno być "urzędu prezydenckiego" jak n.p w Anglii-ordery może przypinać Miss Polonia!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
konto usunięte 2010-04-30 21:06:17
TY MYSL CO PISZESZ !!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
konto usunięte 2010-05-02 09:28:52
Andzia, jak to wszystko będzie sprywatyzowane? Szkoły publiczne też? Albo Urząd Skarbowy? Pomyśl trochę zamiast powtarzać jakieś głupie hasła. Zobacz co się dzieje w państwowych firmach: przerost zastrudnienia, totalne olewnictwo, kradzieże mienia i wykorzystywanie sprzętu do prywatnych celów. Gdy przychodzi prywatny zarządca nagle okazuje się, że tę samą robotę może wykonać mniej ludzi, potrzeba tylko motywacji. Nulka, jak myślisz, czy religia w szkole to dobry pomysł? Wg mnie coraz więcej dzieciaków zaczyna traktowac religię jako stek bzdur. Poza tym ocenianie religi to jakaś paranoja. To tak jakbym ja chciała ci na przykład postawić stopień za miłość do rodziców. Nie można oceniać wiary, a sprawdzian ze znajomości paciorków - pusty śmiech.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
Janek64 2010-05-03 16:25:33
Wyzej piszący pozbierajcie to wszystko do jednego koszyka niech wybuchnie a potem długo długo będzie spokój i będziemy zyć wszyscy w normalnym kraju.pozdr....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KACZYŃSKI "Prezydentem" OJCIEC DYREKTOR "Premierem">>>
konto usunięte 2010-05-04 18:22:20
To co perełka może yogi byś uczyła w szkole?? Bo po co dzieciom wartości, a potem pretensje, że dzieci rosną albo na morderców albo jeszcze gorszych bandziorów. Religia nie taka zła jest
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in