7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

Autopromocja burmistrza i jego zastępcy

konto usunięte 2014-03-01 11:43:45
Na przeciw wejścia do LDK postawiono tablice reklamujące inwestycje wykonane przez Burmistrza Biedę i jego zastępcę, co ma to wspólnego z "Dniem Żołnierzy Wyklętych", a najciekawsze jest to że są wizualizacje wykonanego dołka(rynku maślanego) i innych jeszcze nawet nie zaczętych pomysłów, czyżby Panowie Bieda i Zoń chwalili się tym czego jeszcze nie dokonali ? Inie wiadomo czy dokonają , bo w/w panowie nie są w stanie doprowadzić do końca takiej małej inwestycji jaką jest -rynek maślany, co dopiero mówić o większych inwestycjach. Osobiście jest to niesmaczne dopinanie niby osiągnięć panów Biedy i Zonia do uroczystości dla upamiętniania Polskich bohaterów.https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Autopromocja burmistrza i jego zastępcy
AdamKnight 2014-03-01 11:52:03
Słuchejże, Raju, chyba dawno nie byłeś przed eldekiem, bo tablice są tam już od... dawna. Podejrzewam, że pojawiły się tam po tym, jak zniknęły z rynku. Ale możeś nietutejszy i nie widziałeś ich na rynku? Jak to jest, Raju, z Tobą?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Autopromocja burmistrza i jego zastępcy
konto usunięte 2014-03-01 12:20:49
Ja myślę, że najlepiej to żeby wrócił stary burmistrz, wtedy dyskusja o rondach, lodowisku, dołku nie byłaby potrzebna bo nie byłoby po prostu o czym dyskutować. Powiem tak ja nie znam ani tego Pana który jest burmistrzem obecnie ani tego który był poprzednio ale ewidentnie widać, że coś się w Limanowej zrobiło, dawniej nawet lodowiska nie można się było doczekać.

Zdaje sobie sprawę że zaraz będą komentarze o tym jakim to nie jestem kacykiem itd. ale moim zdaniem czepianie się nawet jakichś tablic przed LDK to już jest gruba przesada.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Autopromocja burmistrza i jego zastępcy
konto usunięte 2014-03-01 12:33:03
Nie @AdamKnight widziałem wczesniej, ale w Święto Żołnierzy Wyklętych myślałem że obecną autopromocję panów Biedy i Zonia zastąpią fotografie Polskich bohaterów walczących z komunistycznymi bandytami i faszystami, ale niestety widocznie władze Miasta Limanowa uważają że ważniejsza jest autopromocja panów Biedy i Zonia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Autopromocja burmistrza i jego zastępcy
AdamKnight 2014-03-01 15:42:00
Zabawne. Doprawdy, zabawne. Byłem dzisiaj na "Żołnierzach Wyklętych" w LDK i co widziałem? Na ścianie wielkie banery informujące mnie o tym, kto jest sponsorem i m.in. Powiat Limanowski, nawet MAXBUS, natomiast nie widziałem Miasta Limanowa, chociaż przecież miasto także się włączyło w organizację. Mnie to wcale nie razi, Raju, jak Ciebie. Niech sobie będą banery, niech będzie, że sponsorował ten i ten i tak dalej. Ale czy Ty nie jesteś aby ślepy, bądź - mówiąc precyzyjniej - zaślepiony? Widziałeś jakieś tabliczki przed wejściem, które są tam od dawna pomimo wszystkiego i zupełnie bez okazji, ale wielkich banerów nie widziałeś i mówisz, że te tabliczki to autopromocja a tamto pomijasz w swoim zacietrzewieniu. Biedny Raju, zastanów się nad sobą póki nie jest za późno. Bo chyba nie jest?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Autopromocja burmistrza i jego zastępcy
konto usunięte 2014-03-01 16:05:14
@AdamKnight Dokładnie, zgadzam się z tobą w zupełności. A gościu raj chyba od jakiegoś czasu nie zażywa wszystkich leków skoro podejmuje tematy które zdrowemu człowiekowi nawet nie przyszły by na myśl. Kolego raj- weź wydrukuj sobie obrazek swojego idola i noś go w swoim portfelu, a jak zobaczysz gdzieś obrazek burmistrza albo jego zastępcy to wyjmij swój obrazek, popatrz na niego i na pewno ci ulży:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Autopromocja burmistrza i jego zastępcy
konto usunięte 2014-03-01 16:33:34
To że @AdamKnight był od "obszczekania" wszystkich nie zgadzających się z "genialnymi myślami" Panów Biedy i Zonia to wiedziałem, ale @Doktor88 to coś nowego , czyżby doktorek zażył jakieś pobudzające lekarstwo, no chyba ze zaczyna się martwić o "ciepłą posadkę".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Autopromocja burmistrza i jego zastępcy
AdamKnight 2014-03-01 16:57:49
Nie zamydlaj, Raju! Teraz mi coś próbujesz wmówić? Ja mam to gdzieś z kim i z czym się zgadzasz, bo to Twoja sprawa. Ja się odnoszę do konkretnej sytuacji, którą opisujesz. Czy to rozumiesz, koleżko?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Autopromocja burmistrza i jego zastępcy
konto usunięte 2014-03-01 17:15:24
Czyżbyś usiłował mi wmówić , że nie jesteś jednym z "popychadeł" burmistrza i jego zastępcy ?>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Autopromocja burmistrza i jego zastępcy
AdamKnight 2014-03-01 17:51:23
Gdzie ja coś takiego napisałem? Nie odpowiadaj na to pytanie, bo przecież tak nie napisałem. W ogóle nie odpowiadaj i zamilcz, jeśli już nie masz nic do powiedzenia. A teraz pal się ze wstydu!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Autopromocja burmistrza i jego zastępcy
konto usunięte 2014-03-01 19:30:24
@AdamKnight, a to Cię przepraszam, ale przestawienie tych tablic pod LDK w czasie uroczystości i koncertu , ja odebrałem jako przechwałki panów Biedy i Zonia, a powinny być na nich umieszczone nazwiska i zdjęcia Żołnierzy Wyklętych , którzy byli mordowani za wolną Polskę, no ale "osiągnięcia" burmistrza i jego zastępcy są widocznie ważniejsze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Autopromocja burmistrza i jego zastępcy
KaKropka 2014-03-01 20:58:53
@raj czy Ty umiesz czytać? już Ci napisali, że te tablice stoją pod LDK od jakiegoś czasu i nie zostały ustawione tam z okazji tego co się tam dzisiaj odbywało.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in