Wybory prezydenckie 2025: na kogo oddasz głos? (ANKIETA)
W najbliższą niedzielę odbędzie się głosowanie w ramach pierwszej tury wyborów prezydenckich. Na kartach wyborczych znajdzie się trzynaście nazwisk kandydatów. Redakcja portalu zachęca czytelników do wzięcia udziału w przedwyborczej ankiecie.
W niedzielę (18 maja) obywatele będą mogli oddać głos w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Głosowanie odbędzie się w godzinach od 7:00 do 21:00.
Na kartach do głosowania znajdzie się trzynaście nazwisk kandydatów ubiegających się o urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, głos można oddać tylko na jednego z nich, zaznaczając wybranego kandydata na karcie wyborczej w sposób określony przez Państwową Komisję Wyborczą.
Redakcja portalu zachęca czytelników do wzięcia udziału w przedwyborczej ankiecie. Celem badania jest poznanie preferencji lokalnych wyborców przed głosowaniem.
Zobacz również:
Dziś sesja Rady Miejskiej - oglądaj na żywo
Zarząd Powiatu bez wotum zaufania - to w praktyce wniosek o jego odwołanie
W najbliższych dniach ankieta będzie dostępna pod artykułami na łamach limanowa.in. Wyniki zostaną opublikowane w piątek wieczorem, przed rozpoczęciem ciszy wyborczej.
Może Cię zaciekawić
Policyjni wodniacy ruszają na małopolskie akweny
W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym oraz rosnącą liczbą osób wypoczywających nad wodą, służby przypominają o konieczności za...
Czytaj więcejCiągnik przygniótł 57-latka na stromym zboczu - szczegóły wypadku
Jak już informowaliśmy, do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego doszło we wtorek (23 czerwca) kilkanaście minut po godzinie 21:00 w ...
Czytaj więcejNietrzeźwy kierowca autokaru miał zabrać młodzież na wycieczkę
W wtorek (23 czerwca) w godzinach porannych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzesku udali się na miejsce zbió...
Czytaj więcejWahadło i ograniczenia prędkości na drodze powiatowej
Kierowcy podróżujący drogą powiatową DP1632K na odcinku między miejscowościami Zawadka i Podłopień muszą przygotować się na nadchodzące z...
Czytaj więcejSport
Zawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejMłodzi piłkarze limanowskiej akademii z cennym doświadczeniem na międzynarodowym turnieju
Podczas zawodów młodzi piłkarze z Limanowej mieli okazję rywalizować z uznanymi akademiami i klubami z Polski oraz zagranicy. Wśród rywali z...
Czytaj więcejGłosujemy na piłkarskie orły
Plebiscyt od lat należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień w regionalnym futbolu. Jego celem jest docenienie zawodników, trenerów i osób zw...
Czytaj więcejPlan sparingów czwartoligowej Limanovii
Sztab szkoleniowy postawił przede wszystkim na rywalizację z wymagającymi przeciwnikami z wyższych i równorzędnych klas rozgrywkowych. W plani...
Czytaj więcejPozostałe
Wniosek o referendum trafił do komisarza
Trwa procedura związana z próbą odwołania Rady Gminy Mszana Dolna przed upływem kadencji - w środę (3 czerwca) pełnomocnik inicjatorów refere...
Czytaj więcejPowrót do Rady Gminy - wyniki wyborów uzupełniających
W niedzielę (30 listopada) przeprowadzono głosowanie w okręgu nr 8 gminy Mszana Dolna, obejmującym miejscowość Lubomierz. Obwodowa Komisja Wybor...
Czytaj więcejWybory uzupełniające - dwóch kandydatów walczy o mandat
W wyborach uzupełniających do Rady Gminy Mszana Dolna, które odbędą się w najbliższą niedzielę (30 listopada) zarejestrowano dwóch kandydat...
Czytaj więcejPo rezygnacji radnego mieszkańcy znów pójdą do urn
W sierpniu komisarz wyborczy stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego Rady Gminy Mszana Dolna. Pisemną rezygnację złożył Józef Nieckula, wybran...
Czytaj więcej
Komentarze (124)
i niech ze sobą zabierze tego ALFONSA z PISu
może już nie WYŁUDZI żadnego MIESZKANIA
a nie IZRAELSKICH BYDLAKÓW
ZDRAJCA rebe BRAUN
V KOLUMNA /żydowska/
https://www.facebook.com/share/v/1AhBvAqvSV/
a jeszcze RUDY jak ten DEWIANT BRAUN
Widzę że niezły wynik minusów mam - może na jaką nagrodę od portalu Limanowa.in się załapię.
.
Nie zagalopowałeś się co nie co ?
ALFONS z PISu udzieli USMIECHNIETY
StMi ma 100% racji . TY się zastanów co ty chłopie piszesz ???????? W co ty się pchasz ?
Ludziom wydaje się,że coś od nich zależy a to jest tylko ułuda.
Światem rządzą globaliści i to oni narzucają porządek tego świata a Wy wszyscy możecie sobie pomarzyć, jacy to jesteście ważni.
https://www.facebook.com/share/p/1ERC2Unhyo/
martwi mnie tylko to 16% zjebów którzy na tego rafafała chce głosować, no cóż kretynów nie brakuje!
pluł nam w twarz
i DZIECI nam PEDALIŁ
a do OGRANICZONYCH INTELEKTUALNIE zwracam sie prostym językiem
JEBAC RUSKICH z PIS
a to zwykłe chamy i prostaki, czego jesteś ewidentnym przykładem.
nie dla IZRAELSKICH patałachów
wystawili MORALNE DNO ALFONSA NAWROCKIEGO
KŁAMCE OSZUSTA STRĘCZYCIELA i DEGENERATA
jaki PIS taki KANDYDAT
Tylko Karol Nawrocki.
Stop migrantom. Stop uśmiechniętej patologii obywatelskiej.
Sprzeciw wysyłaniu Polskich żołnierzy na Ukrainę. Stop dla zielonego ładu.
Na pierwszym miejscu stawiamy Polskę i nasze interesy a nie inne kraje.
Co do wyborów. Niech każdy głosuje zgodnie ze swoim sumieniem. Chyba każdy z nas widzi, jaka tragedia jest w Polsce w ciągu ostatniego 1.5 roku. Brak pomocy powodzianom, migranci pojawiający się na każdym kroku, strach przed punktami relokacji, upadające firmy, brak pracy i perspektyw. Będziemy mieć powtórkę z masowej emigracji i dziwnym trafem znowu dzieje się to za Tuska. Pierwsza rzeczą, jaką zrobiili, to zamiast zająć się czymś konstruktywnym przywrócili esbeckie emerytury swoich wyborców z wyrównaniem (zainteresowanych odsyłam do poszukania, ile to kosztowało nas wszystkich).
benzyna 9 zł litr
węgiel 4000 zł tona
masło 10 zł kostka
inwestycji 0
fabryk 0
elektrowni 0
mieszkań 0
Inflacja 20 %
jedyne co im wyszło to ZŁODZIEJSTWO na 100 %
srają w brudne gacie
ze STRACHU przed więzieniem za ICH 8 LETNIE WAŁY
a tak na marginesie to średnio jest usuwać komentarze PRAWDY nie da się już ZAKŁAMAĆ 8 lat ZŁODZIEJSTWA
https://www.facebook.com/share/v/1BSQzzmo5R/
https://www.facebook.com/share/v/196EkLp42L/
POlska dla POlaków
to nie wybudowali tego co OBIECYWALI ?
GDZIE - CPK , GAZOPORY , ELEKTROWNIE , FABRYKI , MIESZKANIA ?
no NIE MA
nie mieli czasu
bo 8 lat KRADLI , ZADŁUŻALI , KŁAMALI
zobacz na limanowskie podwórko KOLEJ do KRAKOWA za PANA TUSKA RUSZYŁA BUDOWA
PISowcy dalej by kłamali ze przygotowują i tak z 30 lat
Dziury na GRUSZOWCU przez 2 LATA nie potrafili załatać
tylko PAN RAFAŁ zeby WAWRZYKI i inne PISowce już więcej nie SPRZEDAWALI POlskich WIZ
POlska dla POlaków
a nie jak ci NACHODZCY BRAUNY NIEMCENY i inni ruscy ZŁODZIEJ z PIS