piotrbb
Komentarze do artykułów: 22
brak dyscypliny w klubie PIS
A gdzie był brakujący czlonek zarządu celowa zagrywka zrobić odwołanie całej rady i niech goscie z PIS co się wstrzymali ida z PO
PIS W POWIECIE LIMANOWSKIM DRAMAT NIE BRONICIE SWOICH DRAMAT
Po głosowaniu za zmianą porządku obrad widać kto w następnych wyborach nie powinien mieć miejsca na listach PIS .SAMI SIEBIE NIE BRONICIE .Panie LESZKU śpiewająco pan się określił za kim i z kim pan jest
Absolutorium cudem się udało .Słabo to wszystko wygląda miasto stoi w miejscu szkoda Limanowej
Moim zdaniem bezwzględnie powinna ta sytuacja być zgłoszona policji .To jest bardzo poważna sprawa 13 latka powinien przebadać psycholog .Gdzie sa organy nadzoru dyrektora i szkoły .A to jest UM Limanowa.
To teraz kontrola za kontrolą zapewne znajdzie się parę PEREŁEK oj będzie się działo ktoś to podpisywał ktoś to kontrolował .Paru radnych z tamtej kadencji jest teraz w radzie powinni mieć wiedzę z zadań które realizowali w poprzedniej kadencji. A KOMISJA REWIZYJNA Z TAMTEJ KADENCJI CO ROBIŁA
To poprzednia władza zrobiła taki projekt niech teraz odpowie za swoje decyzje .Gdzie była komisja rewizyjna jak to jest PRZEKRĘT to chłopaki maja majatek niech wracają kase
sołtysi też dostali podwyżkę a nikt nad tym nie ubolewa
obywatelxl taki los totalnej opozycji jak się nie głosuje na przykład za budżetem to skąd kasa na twoje pomysły idziesz kolego vabank
Opozycja z Tymbarku powinna być dla wszystkich samorządów przykładem czego nie robić żeby jaj nie było
Tak wydać w błoto znowu kilkadziesiąt tysięcy na referendum .Ocenianie pracowników polecam kupić LUSTRO
List opozycji zapewne to inicjatywa PIEKIELNEJ DAMY mówią że diety głodowe głosują przeciw wiedząc że i tak dostaną podwyżkę BARDZO SŁABE .Jak Panowie i Pani opozycjo oddajcie podwyżkę na cel dobroczynny.
Pan Radny Marcin podkreslił na koniec sesji że nie głosował za podwyżkami to niech podwyżkę przekaże na jakis dobry cel jak jest tak bardzo przeciwny
sesja spokojna pytanie Pana Marcina o koszty roznoszenia ulotek Pana wójta myślę że nie na miejscu .To Pana inicjatywa wygenerowała duże koszty dla Gminy Tymbark szkoda można było zainwestować w wodociąg.A jeszcze jedno Panowie z klubu radnych głosowali przeciw wójtowi i jego działaniom to jak mają się ich interpelacje np o remont kapliczki skoro D wszystkie działania Pana Pawła są złe.Dzięki jeszcze jednemu radnemu który wstrzymał sie od przyznania dotacji dla OSP Tymbark na zakup kłada.
inicjatorzy referendum chodzili z ulotkami i listami poparcia od domu do domu to teraz puszki lub skarbonki i zbierać na zwrot kosztów to jest kilkadziesiąt tysięcy złoty .Można było zrobić za ta kasę kawałek drogi lub wodociągu.
z info na stronie gminy ktoś w niedziele majstrował przy wodociągu PRZYPADEK!!!!
1344 w tym za odwołaniem 1287 to jest mniej niż w ostatnich wyborach dostała kontrkandydatka obecnego wójta czyli jest więcej zadowolonych z pracy obecnego wójta
Zapewne coś nowego tworzą i Pani kreatywna z Piekiełka
Panie Pawle teraz do przodu powodzenia TRUPA REFERENDALNO CYRKOWA dostała po łapach a tacy byli pewni.