piotrbb
Dołączył do portalu: 2025-06-16 10:22:44
Ostatnia aktywność: 2026-06-24 10:17:25
Komentarze do artykułów: 22
Referendum nieważne – zbyt niska frekwencja, wójt zostaje na stanowisku
Ktoś dał pieniądze na banery ulotki na kampanie jeden z inicjatorów to pracownik banku może załatwi jakiś kredycik na pokrycie straty jaką Gmina poniosła na ten cyrk
Referendum nieważne – zbyt niska frekwencja, wójt zostaje na stanowisku
Słoneczny poranek nad Tymbarkiem skończyło się szczucie .Zastanawiam się jak inicjatorzy referendum jakie mają miny miała być czerwona dla Wójta a tu całkiem inny obrót sprawy .WYDALI PIENIADZE PODATNIKÓW NA MARNE!!!! ile można było zrobić za tą kasę ?
- poprzednia<
- 1
- 2
- następna>