adamrys
Komentarze do artykułów: 28
To raczej kwestia wójta gminy, a dopiero później do kogoś innego można mieć pretensje.
Przecież sytuacja nie była w szkole. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Masz napisane: dziewczynki uciekały przed starszym o dwa lata chłopcem pochodzenia romskiego
Angażowałem się w Konfederację, a wcześniej w Partię Korwin i nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy partiami innymi. Tylko oni mają taką przewagę, że nigdy nie rządzili i sobie obiecują tak samo jak PO nie rządziła obiecywała gruszki na wierzbie. Tak samo teraz PiS znów obiecuje gruszki na wierzbie, bo nie rządzą. Dodatkowo takie osoby jak Braun prorosyjskie onuce, gdzie chętnie część Ukrainy chciałby z Rosjanami przejąć to niepojętne, że chłop ma tyle poparcia.
Brawo Płomień!
No i dobrze, pasuje odświeżyć stołek burmistrza, który raczej był pewny wygrany i widać było mniej zaangażowania w kampanii wyborczej.
@garbazyn Masz rację, ale to przez to, że jeśli chodzi o LGBT to bez namysłu i główkowania można mieć jakieś zdanie na ten temat, a w kwestii gospodarki to już trzeba trochę pogłówkować co to jest wolny rynek, a czym jest socjalizm.
Debatę wyborczą wygrała Pani z PSL, ale głos oddaje na sołtysa Wojtaczkę.
Wojtaczka sołtys widać, że pierwszy raz na debacie, ale pierwsze koty za płoty. Ważne, że ludzie z jego miejscowości są zadowoleni z tego jak działa lokalnie w jego wiosce.
@regan7 Myślę, że może to nawet szybciej nastąpić ;)
Gratulacje i powodzenia na Mistrzostwach Polski!
Po komentarzach @Rys widać,że klimat wokół kandydatów PiS i sztabów jest bardzo wrogi...no cóż nie dziwić się biją się o stołki...Trochę smutne,ale prawdziwe.
STOP rządów POPISU! ;) https://www.youtube.com/watch?v=l1oFGmzHiKY
Pan Mól z Kukiz'15 teraz pewnie sobie pluje w brodę,że zrezygnował z debaty z niewiadomych przyczyn. ;)
Tu taki prosty spot,ale myślę,że jeden z najlepszych z tego grona pana Piotra Sułkowskiego: https://www.facebook.com/KORWiNLimanowa/videos/vb.1395601827409546/1484547315181663/?type=2&theater
WARTO obejrzeć ! :) https://www.youtube.com/watch?v=OCAcbQMR0i8
@berecik Korwin ma jedną twarz. Kto po obejrzeniu tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=FOg4jEWnQhU Stwierdzi ,że JKM jest prorosyjski to już nie ma sensu z taką osobą rozmawiać... Pan Kaczyński chcąc wysyłać polskie wojska na Ukrainę pokazuje ,że jest człowiekiem,który bardziej nienawidzi Rosji niż kocha Polskę. Wiele mediów przytacza słowa JKM ,że jest pro rosyjski,bo manipulują słowami p. Mikke. Przykładowo: Korwin-Mikke: 'Kocham Rosję(...)' Cały cytat : 'Kocham Rosję,tym bardziej im dalej jest od Polski'
Dodatkowo pan Duda jest za utworzeniem armii europejskiej,czyli wchodzi na to,że PiS to zwykły pachołek Unii Europejskiej...Kiedy taka armia powstanie i Polacy będą w niej to o autonomii Polski już nie będzie mowy i będziemy wtedy musieli przytakiwać najbardziej bzdurnym przepisom UE.