23°   dziś 23°   jutro
Wtorek, 23 czerwca Wanda, Zenon, Albina

WSI

Dołączył do portalu: 2016-12-27 11:43:27
Ostatnia aktywność: 2026-06-14 08:24:34

Komentarze do artykułów: 889

Więcej
Zastępca komendanta z mandatem i postępowaniem dyscyplinarnym

Oczywiście że wpłynął źle na wizerunek całej Policji, podobno każdy jest równy wobec prawa, a co ta sytuacja nam pokazała ? Od wszystkich służb mundurowych należy wymagać więcej niź od przeciętnego obywatela, bo oni pełnią służbe dla nas, z naszych podatków otrzymują wynagrodzenia, to nie my jesteśmy dla nich, tylko oni dla nas. Cała mundurówka przechodzi na emerytury w bardzo młodym wieku, bo i są osoby które mają emerytury w wieku poniżej 40 lat, i potem sobie jeszcze normalnie idą do pracy, gdzie tu sprawiedliwość ? Każdy inny musi pracować do 60/65 roku, wiek emerytalny w mundurówce musi zostać podniesiony, albo na podobnych zasadach jak w innych państwach że emeryturę mogą dopiero odbierać gdy osiągną 60/65 lat. Obecnie w całej mundurówce są bardzo wysokie zarobki jak na Polskie realia.

2026-06-14 08:23:21
Ekspert: Kościół nie unieważnia małżeństwa, tylko stwierdza nieważność jego zawarcia

Przed Bogiem niema czegoś takiego jak unieważnienie małżeństwa czy stwierdzenie nieważności małżeństwa, każdy ksiądz, czy inny człowiek myśląc inaczej jest w błędzie. Bóg łączy, i tylko śmierć może rozłączyć, a nie jakieś stwierdzenia nieważności, poprostu dno dna. Przy okazji chciałbym zaapelować żebyście nazbyt księży nie rozpuszczali, mówię tu o płaceniu za msze, pogrzeby itp, bo zauważyłem że w głowach się im zaczyna pi...yć i oczekują coraz to większych pieniędzy za wszystko.

2026-06-06 22:07:47
Wiatr przewrócił konstrukcję, 44-latek został przygnieciony

@poce po wpisie wnioskuję że jesteś jednym z tych Januszy biznesu, bo w wyśmiewczy sposób podchodzisz do PATOLOGII która została tutaj opisana. Każdy kto się dorabia na przekrętach i oszustwach powinien zostać piętnowany przez społeczeństwo, szczególnie w tak dużej skali. My jako społeczeństwo przez takich Januszy biznesu płacimy dużo więcej za wszystko, a oni liczą kasę. Każdy może wysłać anonimowe pismo do US, a najlepiej KAS, podać nazwę firmy w której dzieją się takie sytuacje.

2026-05-06 09:44:34

Odpowiedzi na forum: 0

Więcej
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in