Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz

Zaskakująco wysoka porażka Zalesianki

Opublikowano 15.09.2018 18:00:00 Zaktualizowano 15.09.2018 18:06:12 jaca
1 2316

V liga, „okręgówka”, Nowy Sącz, 7 kolejka: Zalesianka niespodziewanie przegrała u siebie z Orłem Wojnarowa 2-5. Drużyna z Zalesia do tej pory spisywała się bardzo dobrze i była faworytem dzisiejszego meczu.

ZALESIANKA ZALESIE - ORZEŁ WOJNAROWA 2:5 (0:1)

0:1 W. Mędoń 14, 1:1 R. Gancarczyk 47 (karny), 1:2 Piksa 55 (samobójcza), 1:3 Marek Olszewski 60, 1:4 P. Opoka 72 (samobójcza), 2:4 Koszut 75, 2:5 Marek Olszewski 90.

Zalesianka: Piksa - J. Mąka, Gromala, Hajduk, P. Opoka - K. Opoka, Koszut, R. Gancarczyk, Gorczowski (75 M. Mąka) - Augustyn, Kurzeja.

Orzeł: Miłkowski - S. Mędoń, Baboń, Sadłoń, Marcin Mędoń - Marek Olszewski, Fałowski, Michał Olszewski, Grzyb - W. Mędoń (75 Michał Mędoń), T. Mędoń (55 Fyda).

Sędzia: Krzysztof Budnik (Nowy Sącz). Żółte kartki: Sadłoń, Michał Olszewski. Widzów 130.

Przebieg meczu:

8 minuta - goście rozpoczęli od ataków, strzał W. Mędonia z trudem obronił Piksa.

13 minuta - Augustyn nieznacznie przestrzelił uderzając z 12 merów.

14 minuta, GOL DAL GOŚCI - podanie z lewej strony boiska i akcję skutecznie zamknął W. Mędoń.

24 minuta - sfaulowany został Augustyn i sam poszkodowany nieznacznie przestrzelił z rzutu wolnego.

30 minuta - bramkarz gości z trudem obronił strzał Gorczowskiego z 10 merów.

35 minuta - niezłą okazję dla Orła zmarnował W. Mędoń.

40 minuta - minimalnie niecelny strzał R. Gancarczyka.

43 minuta - w dogodnej sytuacji nie popisał się Kurzeja.

47 minuta, GOL DLA ZALESIANKA: w polu karnym sfaulowany został Augustyn, a podyktowaną jedenastkę wykorzystał R. Gancarczyk.

50 minuta - strzał P. Opoki efektownie obronił Miłkowski.

55 minuta, GOL DLA GOŚCI, 1-2: z rzutu wolnego uderzył Marek Olszewski, Piksa podbił piłką do góry i przy próbie kolejnego wybicia futbolówki wpakował ją do własnej bramki.

60 minuta, GOL DLA GOŚCI, 1:3: kontra Wojnarowej, jeden z obrońców gospodarzy minął się z piłką i Marek Olszewski celnym strzałem pokonał Piksę.

72 minuta, GOL DLA GOŚCI, 1:4: po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka niefortunnie odbiła się od P. Opoki i wpadła do siatki.

75 minuta, GOL DLA ZALESIANKI, 2:4: po dokładnym podaniu od R. Gancarczyka sytuację sam na sam z Miłkowskim wygrał Koszut.

90 minuta, GOL DLA GOŚCI, 2:5: szybka kontra Orła, który kolejną bramką przypieczętował swoje wysokie zwycięstwo.