17°   dziś 16°   jutro
Piątek, 10 maja Izydor, Antonina, Symeon, Jan

Opublikowano 30.09.2017 18:28:46 Zaktualizowano 04.09.2018 13:56:52 jaca
4 2807

V LIGA, „OKRĘGÓWKA”, NOWY SĄCZ. Zalesianka zremisowała u siebie z Huraganem Waksmund 3-3.

ZALESIANKA ZALESIE - HURAGAN WAKSMUND 3:3 (2:1)

0:1 Kolasa 17, 1:1 Gromala 23, 2:1 Gromala 42, 2:2 Byrnas 75, 2:3 Kolasa 79, 3:3 Hajduk 90(+2).

ZALESIANKA: Ryz - Ubik, Gancarczyk, Sukiennik, Hajduk - Opoka, Franczyk, Florek, Augustyn - Gromala, Mucha (15 R. Ubik).

HURAGAN: Byrnas - Mroszczak, Mozdyniewicz, Handzel, Dudek - Mikoś, Antolak, Kolasa (79 Zubel), Szczygieł - Bednarczyk, Kwiatek (56 Kamiński).

Sędziował Krzysztof Budnik (Nowy Sącz). Żółte kartki: Sukiennik, Florek, A. Ubik - Antolak. Widzów 120.

Tak padły gole:

0:1 - bramkarz gospodarzy został przelobowany przez Kolasę z 30 metrów.

1:1 - po dośrodkowaniu Augustyna celną główką popisał się Gromala.

2:1 - indywidualna akcja Gromali, minął dwóch zawodników rywali i wpakował piłkę do siatki.

2:2 - kuriozalny gol dla gości. Bramkarz Huraganu wykonywał rzut wolny z własnej połowy, mocno uderzona piłka odbiła się przed Ryzem i wpadła do siatki.

2:3 - znów nie popisał się bramkarz Zalesianki, wyszedł przed własne pole karne, piłkę wyłuskał mu jednak Kolasa i posłał futbolówkę do pustej bramki.

3:3 - Hajduk oddał celny strzał z 14 metrów.

Zalesianka zwłaszcza pierwszej połowie wypracowała kilka klarownych okazji. Bramkarz gości w 28 minucie obronił groźny strzał Gromali, a w 30 minucie Augustyna.