Opublikowano 08.10.2015 20:25:14 Zaktualizowano 04.09.2018 14:06:48 jaca

MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH: W zaległym spotkaniu Limanovia zremisowała u siebie z Dunajcem Nowy Sącz.

Limanovia Elektrical MOS Limanowa - Dunajec Nowy Sącz 1:1 (0:1)

Bramka: Wąsowicz

Skład: Strug, Mysza, Śliwa Mateusz, Opyd, Plata, Kuchta (Krzyżak), Kurek, Wąsowicz,
Śliwa Maciej (Wojtas), Czaja, Jasiński (Wójtowicz).

Relacja z oficjalnej strony juniorów starszych Limanovii:

W środowe popołudnie przyszło nam się zmierzyć z drużyną Dunajca Nowy Sącz mającą tyle samo punktów co my. W pierwszej części spotkania gra toczyła się głownie w środkowej części boiska. Mało było składnych akcji z obu stron . W tej części trzech dogodnych sytuacji nie wykorzystał Adam Jasiński. W 38 minucie goście zdobywają bramkę-po rzucie wolnym obrońcy wybijają piłkę poza pole karne, na 18 metrze przejmuje ją zawodnik gości i uderza nie do obrony. Druga połowa, to dążenie naszej drużyny do odrobienia strat. Obraz gry niestety nie uległ zmianie. Nasz zespół przebudził się dopiero w 70 minucie gdy coraz śmielej zaczęliśmy atakować przeciwników. W 72 minucie po solowej akcji Marcin Kurek w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości trafia w porzeczkę. Ten sam zawodnik chwilę później po dośrodkowaniu główkuje wprost w bramkarza drużyny Dunajca. W 81 minucie po dobrej składnej akcji Albert Wąsowicz uderza z 15metra nie do obrony i mamy 1:1. W samej końcówce mieliśmy dwie znakomite okazję aby przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść, niestety w dogodnych sytuacjach Daniel Mysza i Dominik Wojtas nie zdołali umieścić futbolówki w bramce przeciwnika. Mecz walki kończymy podziałem punktów.

1 AS Progres Kraków 9 25 39-4
2 Sandecja Nowy Sącz 9 25 33-3
3 Garbarnia Kraków 9 18 36-9
4 MKS Trzebinia-Siersza 9 17 23-12
5 MKS SMS Kraków 9 16 29-18
6 Limanovia Limanowa 8 12 19-15
7 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 9 12 11-18
8 Soła Oświęcim 9 12 8-18