Piątek, 17 maja Brunon, Paschalis, Weronika, Wiktor, Stanisław, Sławomir, Wera

W Ujanowicach ciągle smutno

Opublikowano 02.10.2016 19:30:22 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:43 jaca
0 2561

V LIGA („okregówka”), Nowy Sącz, 9 kolejka: AKS po 9 kolejkach nadal pozostaje bez punktów. Gospodarze już niemal tradycyjnie gola stracili już w pierwszych minutach.

AKS UJANOWICE – JARMUTA SZCZAWNICA 0 :2 (0 : 2)

0:1 Pietrzak 5, 0:2 Mrówka 33.

Sędziował Piotr Firlit (Gorlice). Żółte kartki: S. Oleksy – Diop. Widzów 150.

AKS: M. Gwiżdż – P. Oleksy, Kmiecik, M. Augustyn, S. Oleksy (67 Zelek) – Pasionek, Orzeł (60 J. Stach), Jasica (73 Firlej), D. Augustyn, Pławecki (80 F. Krzyżak) – Kiławiec.

Relacja ze strony AKS Ujanowice (aksujanowice.futbolowo.pl)

Pierwsza połowa

1' - wolny z 25m, strzał nad murem w środek bramki o mało nie zaskoczył Gwiżdża, który jednak zdołał odbić strzał

5' - 0:1 - Jacek Pietrzak

Dośrodkowanie z prawego skrzydła na drugą stronę pola karnego, poślizgnął się S.Oleksy i piłka trafiła do Pietrzaka, który miał czas przyjąć i uderzyć płasko na bramkę. Mocny, płaski strzał wpadł do siatki.

8' - dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne, Pasionek uderza głową ale świetną paradą popisuje się bramkarz gości, zbijając piłkę na poprzeczkę, dopada do piłki Kiławiec i głową trafia do siatki. Niestety sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

10' - znów wolny dla gości, Gwiżdż broni na raty

12' - po rzucie rożnym piłka trafia do Pławeckiego, który uderza z kąta, bramkarz odbija piłkę, kontynuujemy akcję, piłka wycofana do Kmiecika, który uderza w długi róg ale bramkarz końcami palców odbija na rzut rożny

13' - żółta kartka dla Diopa za brzydkie wycięcie Jasicy

15' - dośrodkowanie Jasicy, D.Augustyn z woleja z 16m ponad bramką

16' - strzał głową z 10m ponad naszą bramką

20' - rzut rożny dla gości, wybijamy przed pole karne, strzał z półwoleja z 20m ponad bramką

24' - płaski strzał z 20m, Gwiżdż łapie

31' - dwójkowa kontra AKS, Kiławiec zagrywa do Pławeckiego, który z obrońcą na plecach wychodzi sam na sam, ale zbyt zwleka ze strzałem i jego uderzenie bramkarz odbija na rożny

33' - 0:2 - Damian Mrówka

Po akcji rywali wybijamy piłkę w sektor środkowy boiska, piłka jednak wraca w nasze pole karne pod nogi Mrówki, który odwraca się i płasko strzela do siatki. Gwiżdż mógł się w tej sytuacji spisać lepiej, gdyż strzał bym niemal w środek bramki

36' - centrostrzał Jasicy z prawej strony, mija bramkę

40' - dośrodkowanie M.Augustyna z wolnego, P.Oleksy strzela głową i piłka o centymetry mija słupek

43' - wolny pośredni dla naszego zespołu, strzał M.Augustyna z 18m przelatuje nad bramką

45' - po naszym rzucie rożnym goście wychodzą z kontrą, zawodnik Jarmuty zbiega z piłkę w pole karne i jest sam na sam ale dobrze z bramki wychodzi Gwiżdż i odbija nogami strzał na aut.

Do przerwy 0:2.

II połowa

48' - Mrówka z wolnego z 25m obok

50' - przekątna piłka w kierunku naszego pola karnego, zawodnik Jarmuty podaje piłkę do naszego bramkarza

53' - dobre dośrodkowanie Jasicy w pole karne, Kiławiec przestrzela z 10m

55' - płaski strzał z 25m, Gwiżdż odbija na rzut rożny

57' - Kmiecik z wolnego z 30m obok bramki

58' - obrońca gości mija się z piłką, Kiławiec wychodzi sam na sam i zamiast strzelać mija bramkarza, niestety obrońca zdołał w ostatniej chwili wybić mu piłkę

60' - Jakub Stach wchodzi za Orła, do przodu przesunięty zostaje D.Augustyn

64' - żółta kartka dla S.Oleksego za ostre wejście ciałem w rywala

66' - rzut rożny na bliższy słupek, Kmiecik uderza, obrońca wybija piłkę z linii bramkowej, zamieszanie w polu bramkowym z którego obronną ręką wychodzą goście

67' - Paweł Zelek zastępuje na prawej obronie S.Oleksego

73' - Dawid Firlej wchodzi na prawe skrzydło za Jasicę

74' - dośrodkowanie Pławeckiego, obrońcy wybijają piłkę pod nogi P.Oleksego, nasz obrońca uderza na bramkę ale fantastycznie broni bramkarz przenosząc piłkę nad poprzeczką

80' - Filip Krzyżak wchodzi za Daniela Pławeckiego, Krzyżak schodzi do środka a AKS zaczyna grać trójką w obronie (M.Augustyn przesuwa się do przodu na lewym skrzydle)

80' - zmiana ustawienia szybko może się źle skończyć, kontra gości ale ich zawodnik mając przed sobą Gwiżdża za daleko wypuszcza sobie piłkę

81' - Krzyżak z 25m, bramkarz łapie

87' - strzał P.Oleksego głową obok bramki

93' - kontra Jarmuty, Wiercioch jest sam na sam ale strzela ponad bramką.