Poniedziałek, 06 maja Filip, Judyta, Jan, Jakub, Benita

Udana pogoń juniorów Limanovii

Opublikowano 07.09.2015 14:13:43 Zaktualizowano 04.09.2018 14:07:18 jaca
0 1828

MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH: Limanovia zremisowała na wyjeździe z Orkanem Raba Wyżna. W spotkaniu padło aż 6 goli.

Orkan Raba Wyżna - Limanovia Elektrical MOS Limanowa 3:3 (2:1)

Bramki dla Limanovii: Adam Jasiński, Marcin Kurek dwie.

Skład Limanovii: Pietrzak - Mysza (Plata), Śmierciak, Opyd, Bartosz (Wójtowicz), Śliwa Maciej, Kuchta (Włodarczyk), Kurek, Śliwa Mateusz ,Wojtas (Czaja), Jasiński

Relacja z oficjalnej strony juniorów starszych Limanovii:

Początek meczu należał do nas. Graliśmy bardzo wysoko, agresywnie w odbiorze, tworzyliśmy składne akcje. Jedną z nich, na bramkę w 13 minucie zamienił Adam Jasiński. Po zdobytym golu obraz gry nie uległ zmianie, choć nie wykorzystywaliśmy swoich okazji. Jak to w piłce bywa nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak po dwóch straconych bramkach schodziliśmy na przerwę przegrywając 2:1. Po zmianie stron szybko straciliśmy trzecią bramkę i wydawało się, że jest już po meczu. Nasi zawodnicy pokazali jednak charakter i po dwóch fantastycznych uderzeniach (pierwszy z rzutu wolnego) naszego kapitana Marcina Kurka, szybko doprowadziliśmy do wyrównania. W końcówce spotkania mecz bardzo się zaostrzył, zawodnicy gospodarzy grali zbyt brutalnie czego efektem była duża liczba żółtych kartek i jedna czerwona. Tuż przed gwizdkiem kończącym spotkanie, świetnej okazji nie wykorzystał wprowadzony po przerwie Norbert Czaja. Trzeba przyznać że punkt zdobyty w takich okolicznościach jest bardzo cenny. Po raz kolejny świetną dyspozycję zaprezentował nasz bramkarz Rafał Pietrzak, broniąc rzut karny i zaliczając kilka świetnych interwencji w drugiej części meczu.

1 Garbarnia Kraków 4 12 16-2
2 AS Progres Kraków 4 10 15-3
3 Sandecja Nowy Sącz 4 10 14-2
4 MKS Trzebinia-Siersza 4 9 13-5
5 Wolania Wola Rzędzińska 4 7 13-9
6 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 3 6 5-2
7 MKS SMS Kraków 4 6 14-12
8 Soła Oświęcim 4 6 4-4