Opublikowano 18.03.2017 18:05:59 Zaktualizowano 04.09.2018 13:59:25 jaca
10 3234

IV LIGA, GRUPA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 16 kolejka. Tymbark zremisował przed własną publicznością z Popradem Rytro.

KS TYMBARK – POPRAD RYTRO 0 : 0

W 82 minucie jeden z zawodników gości otrzymał czerwoną kartkę (za drugą żółtą).

Tymbark: K. Kordeczka – Boczoń, Urbański, Wojtasiński, Mrózek – Sułkowski, M. Kordeczka (55 D. Porębski), S. Porębski, Czyrnek – Krywoborodenko, Bałut.

Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska i kibice nie zobaczyli zbyt wielu sytuacji podbramkowych. Na początku meczu przewagę posiadała drużyna gości. Najlepszą okazję miał Poczkajski, ale piłka po jego strzale odbiła się od słupka. W ostatnim kwadransie pierwszej połowy uwidoczniła się lekka przewaga gospodarzy, ale nie wypracowali klarownej sytuacji podbramkowej. Po zmianie stron ponownie optyczną przewagę posiadał Poprad. Po upływie 20 minut Tymbark przejął inicjatywę gry. Piłkę meczową w 90 minucie miał Bałut, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości.

Komentarz trenera KS Tymbark, Wojciecha Tajdusia.

- Wynik jest sprawiedliwy, zawsze pierwszy mecz jest dużą niewiadomą. Spotkanie mogło się różnie potoczyć, bo rywale mieli znakomitą okazję w pierwszej połowy. My żałujemy zmarnowanej okazji z 90 minuty. Ogólnie obie drużyny włożyły w to spotkanie wiele wysiłku. Remis przyjmujemy z pokorą, choć nie ukrywamy, że bardzo chcieliśmy to spotkanie wygrać.