Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Starcie Rupniowa z Sokołem rozstrzygnięte w ostatniej minucie

Opublikowano 15.04.2018 22:03:21 Zaktualizowano 04.09.2018 13:47:37 jaca
1 2841

V liga, Nowy Sącz. Po ciekawym spotkaniu LKS Rupniów przegrał u siebie z Sokołem Słopnice.

LKS RUPNIÓW - SOKÓŁ SŁOPNICE 2:3 (1:2)

Bramki: 0:1 Lis 7 (samobójcza), 1:1 M. Nowak 14 (karny), 1:2 Śliwa 45, 2:2 Piwowarczyk 80, 2:3 Poręba 90.

Rupniów: Adamczyk - A. Nowak (67 Ł. Lizak), J. Czernek, Lis, Czaja - Piwowarczyk, M. Nowak, Pająk, Smoroński - Biedroń (72 Wojtas), Mrózek.

Sokół: Potaczek - Opyd, Hutek, Goliński, Pierzchała - Wikar, Ubik (78 Tomera), Poręba, Grucel (68 Postrożny) - Matras (80 Papież), Śliwa.

Sędzia Mariusz Wrażeń (Gorlice). Widzów 200.

Derby ziemi limanowskiej były emocjonującym spotkaniem. Goście już w 7 minucie wyszli na prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Śliwa a strzał na bramkę rywali oddał Matras, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy gospodarzy i wpadła do siatki. Wkrótce do wyrównania doprowadził M. Nowak po strzale z rzutu karnego (faul Ubika na Mrózku). Jeszcze przed przerwą celnym strzałem z kilku metrów gości na prowadzenie wyprowadził Śliwa. W 80 minucie Piwowarczyk wykorzystał indywidualny błąd obrońcy Sokoła i doprowadził do wyrównania. W ostatniej akcji meczu Poręba w zamieszaniu podbramkowym zdobył zwycięskiego gola dla podopiecznych Wojciecha Tajdusia.