Czwartek, 09 maja Bożydar, Grzegorz, Karolina, Karol, Katarzyna

Proste błędy w obronie zgubiły Limanovię

Opublikowano 30.10.2022 14:27:00 Zaktualizowano 30.10.2022 17:38:17 jaca
5 4551

IV LIGA MAŁOPOLSKA: Limanovia przegrała na własnym boisku ze Słomniczanką. Gospodarze tracili bramki po prostych błędach w obronie.

LIMANOVIA LIMANOWA – SŁOMNICZANKA SŁOMNIKI 1:2 (0:0)

1:0 P. Pławecki 58 (asysta Kościółek), 1:1 gol dla gości w 70 minucie, 1:2 gol dla gości w 86 minucie.

LIMANOVIA: K. Pietrzak – Uchacz (80 R. Pławecki), Bandarenka, K. Mus, Małota – G. Mus, Kościółek, Kurczab, Matras (63 Palacz) – Kulig (63 Ciesielski), P. Pławecki.

Limanovia przegrała mecz, który powinien przynieść przynajmniej jeden punkt. Do tego z drużyną, z którą „sąsiadowała” w tabeli. W pierwszej mimo kilku niezłych okazji kibice nie zobaczyli gola. Najbliższy celu był P. Pławecki, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek. Napastnikowi Limanovii precyzji nie zabrakło w drugiej połowie. Zamiast podwyższenia rezultatu gospodarze zafundowali sobie piłkarski horror. Obie bramki dla Słomniczanki padły po indywidualnych błędach w obronie. Limanovia sporo pretensji miała również pod adresem pracy sędziów.