Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August

Porażka Limanovii: hat-trick Marcina Kurka nie wystarczył

Opublikowano 10.11.2015 07:12:24 Zaktualizowano 04.09.2018 14:06:23 jaca
0 2698

Małopolska Liga Juniorów Starszych, 14 kolejka. Limanovia przegrała przed własną publicznością z zespołem z Niecieczy.

Limanovia Elektrical MOS Limanowa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 3:4

Wszystkie gole dla Limanovii zdobył Marcin Kurek.

Skład Limanovii: Pietrzak, Mysza, Plata, Śliwa Mateusz (Kuchta), Bartosz, Krzyżak (Opyd), Kurek, Wąsowicz, Wójtowicz (Maciej Śliwa), Czaja (Piszczek), Jasiński

Relacja ze strony internetowej juniorów Limanovii:

Mecz lepiej rozpoczęli goście bo już w 7 minucie po szybkiej akcji zdobyli bramkę na 1:0. Po straconym golu limanowscy zawodnicy ruszyli do ataków. Bardzo aktywny w tym spotkaniu Karol Wójtowicz minął kilku rywali dograł do Marcina Kurka a ten w sytuacji sam na sam doprowadził do wyrównania. W tej części Limanovia miała jeszcze kilka znakomitych okazji na zdobycie bramki. Niestety jak czasami bywa, nie wykorzystane sytuacje się mszczą, i tak było w tym przypadku. Zawodnicy z Niecieczy przeprowadzili dwa kontrataki zakończone bramką i do przerwy rywale prowadzili różnicą dwóch bramek. Po zmianie stron gospodarze ruszyli do odrabiania strat, i w przeciągu 12 minut zdobyli dwie bramki po fantastycznych uderzeniach Marcina Kurka z rzutów wolnych. Od tego momentu gospodarze posiadali przygniatającą przewagę tworząc znakomite okazje do zdobycia bramki. Niestety Limanovia grała bardzo nieskutecznie. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, po rzucie rożnym gości, obrońcy gospodarzy źle wybili piłkę i zawodnik z Niecieczy w dość przypadkowy sposób zdobył jak się okazało zwycięskiego gola.

Po meczu trener Limanovii, Łukasz Bukowiec powiedział:

- Przegraliśmy dzisiaj wygrany mecz. Po raz kolejny zawodzi skuteczność, dokładając proste błędy w obronie i mamy niezasłużoną porażkę. Mimo wszystko chcę pochwalić swoich zawodników za walkę do końca. Naprawdę niewiele nam trzeba aby drużyna na tym poziomie rozgrywkowym zaczęła cyklicznie zdobywać punkty.

1 Sandecja Nowy Sącz 14 38 47-8
2 AS Progres Kraków 14 37 62-10
3 Garbarnia Kraków 14 33 59-9
4 MKS Trzebinia-Siersza 14 26 32-23
5 MKS SMS Kraków 14 20 41-34
6 Unia Tarnów 13 19 19-19
7 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 14 19 19-25
8 Limanovia Limanowa 14 17 29-30