Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna

Ponura końcówka meczu w Tymbarku

Opublikowano 21.10.2017 18:12:27 Zaktualizowano 04.09.2018 13:56:20 jaca
8 3596

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 12 kolejka. Tymbark stoczył wyrównany pojedynek z GKS Drwinia, ale w końcówce goście zdołali przechylić zwycięstwo na swoją korzyść.

KS TYMBARK - GKS DRWINIA 1:3 (0:1)

0:1 gol dla gości w 44 minucie, 1:1 Kluska w 55 minucie z rzutu wolnego, 1:2 gol dla gości w 86 minucie, 1:3 gol dla gości z rzutu karnego w 88 minucie.

TYMBARK: Pietrzak - Zasadni, Marut, Fortuna, Zwierczyk - A. Czernek (82 Binda), Kluska, Porębski, Kordeczka - Tokarczyk, Smoleń.

Tymbark po 12 kolejkach pozostaje z 9 punktami na koncie, w tym sezonie podopieczni Mariana Tajdusia nie punktowali jeszcze przed własną publicznością. Dzisiejszy pojedynek była bardzo zacięty i wydawało się, że niekorzystna seria zostanie wreszcie przełamana. Jednak w końcówce spotkania goście zdobyli drugiego gola w kuriozalnych okolicznościach. Bramkarz gospodarzy był przekonany, że lekko odbijająca się od murawy piłka minie bramkę. Nie interweniował, a tymczasem ku jego zaskoczeniu futbolówka odbiła się od słupka i wtoczyła do siatki. Podłamanych zawodników gospodarzy wkrótce goście dobili kolejnym trafieniem.