Sobota, 22 czerwca Paulina, Tomasz, Flawiusz, Jan, Sabina

Płomień zgaszony w meczu na szczycie

Opublikowano 02.11.2014 16:40:22 Zaktualizowano 04.09.2018 14:10:59 jaca
1 3856

LIGA OKRĘGOWA, NOWY SĄCZ. W spotkaniu dwóch czołowych drużyn ligowej tabeli, Płomień przegrał na własnym boisku z LKS Szaflary.

PŁOMIEŃ LIMANOWA – LKS SZAFLARY 1 : 2 (0 : 1)

0-1 Gogolak 44, 0-2 P. Kamiński 64, 1-2 Bukowiec 68.

Żółte kartki: M. Guzik, Kaim, Michura, Bukowiec, Jantas – Baboń, Rusnak. Widzów: 250.

PŁOMIEŃ: Wydra – M. Guzik, Zawada (46 Jantas), Pietruch, M. Łątka (57 Musiał) – Kaim, Michura (80 Golonka), Sz. Koza (70 Kowalczyk), T. Łątka – Odziomek, Bukowiec.

Pierwsza połowa była wyrównana. Na początku meczu goście oddali dwa nieudane strzały z dystansu, a Płomień odpowiedział groźną sytuacją Sz. Kozy. Niestety zawodnik gospodarzy z 5 metrów uderzył tylko w boczną siatkę. W końcówce pierwszej połowy goście przeprowadzili szybką kontrę, po podaniu F. Kamińskiego sytuację sam na sam z Wydrą wykorzystał Gogolak. Już kilkadziesiąt sekund później mogło dojść do wyrównania. Po podaniu Bukowca w znakomitej sytuacji znalazł się T. Łątka. Jego strzał zdołał odbić bramkarz gości, z dobitką zdążył Odziomek, ale posłał futbolówkę wprost w bramkarza rywali.

Po zmianie stron drużyna z Szaflar podwyższyła prowadzenie na 2-0. P. Kamiński oddał precyzyjny strzał z narożnika pola karnego. Szybko kontaktowego gola zdobył Bukowiec, który popisał się indywidualną akcją. Płomień cały czas dążył do wyrównania. W 89 minucie w znakomitej sytuacji niecelny strzał z 11 metrów oddał Kowalczyk.