Sobota, 29 czerwca Piotr, Paweł, Salomea

Piotr Pięta i Adam Urbański: weterani ze zwyciestwami

Opublikowano 27.02.2015 09:03:14 Zaktualizowano 04.09.2018 14:10:02 jaca
1 3463

W Żabnie rozegrany został III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Weteranów w tenisie stołowym, który zgromadził na starcie 30 zawodników. Było to również III Grand Prix Ziemi Tarnowskiej.

Po zakończeniu WTK-u Weteranów do walki o puchary od godziny 15:00 wyszli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, a zwycięzcy dyplomy i puchary. Dzieciom i młodzieży wręczone zostały paczki ze słodyczami. W zawodach tych bardzo dobrze spisali się przedstawiciele naszego okręgu. W kategorii wiekowej 65-69 najlepszym okazał się Adam Urbański – Spectrum Słopnice, a w kategorii powyżej 70 lat zwyciężył Piotr Pięta – Trójka Limanowa. Kolejne zawody - Indywidualne Mistrzostwa Województwa Weteranów - odbędą się 7 czerwca 2015 roku, a organizatorami będą Tarnowski Związek Tenisa Stołowego oraz KOZTS.