Niedziela, 25 września
Aurelia, Władysław, Kleofas, Kamila

Piłkarski weekend: od Klasy B do IV ligi

23.09.2022 08:13:00 jaca 0 1313

Terminarz spotkań z udziałem drużyn z terenu powiatu limanowskiego w piłkarskich rozgrywkach seniorów.

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD:

10 kolejka:

Glinik Gorlice - Unia Oświęcim, 24 września, 16:00

Wolania Wola Rzędzińska - Limanovia Limanowa, 24 września, 15:00

Poprad Muszyna - Wiślanie Jaśkowice, 24 września, 12:00

Lubań Maniowy - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, 24 września, 16:00

Beskid Andrychów - Radziszowianka Radziszów, 24 września, 13:00

Wierchy Rabka Zdrój - Orzeł Ryczów, 24 września, 16:00

Słomniczanka Słomniki - Barciczanka Barcice, 24 września, 15:00

Dalin Myślenice - LKS Jawiszowice, 24 września, 11:00

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Okocimski KS Brzesko, 26 września, 17:00

 

1.

 Wiślanie Jaśkowice

9

22

7

1

1

24-8

2.

 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

9

22

7

1

1

34-11

3.

 Poprad Muszyna

9

20

6

2

1

17-6

4.

 LKS Jawiszowice

9

19

6

1

2

15-11

5.

 Orzeł Ryczów

9

18

6

0

3

18-11

6.

 Wolania Wola Rzędzińska

9

16

5

1

3

22-19

7.

 Unia Oświęcim

9

15

5

0

4

17-14

8.

 Wierchy Rabka Zdrój

9

14

4

2

3

19-17

9.

 Dalin Myślenice

9

13

4

1

4

18-15

10.

 Beskid Andrychów

9

13

4

1

4

15-19

11.

 Glinik Gorlice

9

12

4

0

5

17-19

12.

 Słomniczanka Słomniki

9

10

3

1

5

12-15

13.

 Lubań Maniowy

9

10

3

1

5

12-15

14.

 Barciczanka Barcice

9

9

2

3

4

14-20

15.

 Radziszowianka Radziszów

9

8

2

2

5

8-22

16.

 Okocimski KS Brzesko

9

7

2

1

6

9-23

17.

 Limanovia Limanowa

9

6

2

0

7

9-17

18.

 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

9

0

0

0

9

7-25

  

V LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD:

Tarnovia Tarnów - Sokół Słopnice, 24 września, 16:30

Bocheński KS - Dunajec Zakliczyn, 24 września, 16:30

Metal Tarnów - Tuchovia Tuchów, 24 września, 16:30

Jarmuta Szczawnica - Dunajec Nowy Sącz, 24 września, 13:00

GKS Drwinia - Watra Białka Tatrzańska, 24 września, 16:00

Zalesianka Zalesie - GLKS Gromnik, 24 września, 14:00

Radłovia Radłów - Korona Niedzieliska, 25 września, 16:00

Orkan Szczyrzyc - Kolejarz Stróże, 25 września, 15:00

 

1.

 GKS Drwinia

7

17

5

2

0

19-10

2.

 Sokół Słopnice

7

16

5

1

1

13-8

3.

 Watra Białka Tatrzańska

7

16

5

1

1

15-6

4.

 Kolejarz Stróże

7

15

5

0

2

21-9

5.

 GLKS Gromnik

7

15

4

3

0

13-5

6.

 Bocheński KS

7

13

4

1

2

18-13

7.

 Tarnovia Tarnów

7

12

4

0

3

15-10

8.

 Radłovia Radłów

7

10

3

1

3

8-7

9.

 Zalesianka Zalesie

7

10

3

1

3

15-19

10.

 Orkan Szczyrzyc

7

9

3

0

4

13-14

11.

 Dunajec Nowy Sącz

7

8

2

2

3

7-8

12.

 Metal Tarnów

7

6

1

3

3

6-9

13.

 Korona Niedzieliska

7

4

1

1

5

10-19

14.

 Tuchovia Tuchów

7

4

1

1

5

7-16

15.

 Dunajec Zakliczyn

7

3

1

0

6

6-20

16.

 Jarmuta Szczawnica

7

1

0

1

6

8-21

  

LIGA OKRĘGOWA, PODHALE-LIMANOWA:

Gorce Kamienica - Orkan Raba Wyżna, 24 września, 16:30

Turbacz Mszana Dolna - Wierchy Pasierbiec, 24 września, 11:00

Babia Góra Lipnica Wielka - Zawrat Bukowina Tatrzańska, 24 września, 16:00

Słomka Siekierczyna - AKS Ujanowice, 24 września, 16:00

Płomień Limanowa - LKS Szaflary, 24 września, 16:00

Huragan Waksmund - Krokus Przyszowa, 25 września, 16:00

Jordan Jordanów  - Wiatr Ludźmierz, 25 września, 16:00

 

1.

 Płomień Limanowa

7

16

5

1

1

21-13

2.

 LKS Szaflary

7

15

5

0

2

18-12

3.

 Orkan Raba Wyżna

7

13

4

1

2

23-12

4.

 Krokus Przyszowa

7

13

4

1

2

14-13

5.

 AKS Ujanowice

7

13

4

1

2

17-15

6.

 Huragan Waksmund

7

11

3

2

2

17-12

7.

 Słomka Siekierczyna

7

10

2

4

1

14-9

8.

 Babia Góra Lipnica Wielka

7

10

3

1

3

14-24

9.

 Wiatr Ludźmierz

7

10

3

1

3

14-12

10.

 Gorce Kamienica

7

7

2

1

4

11-14

11.

 Zawrat Bukowina Tatrzańska

7

6

1

3

3

15-20

12.

 Jordan Jordanów

7

6

2

0

5

17-20

13.

 Turbacz Mszana Dolna

7

4

1

1

5

11-18

14.

 Wierchy Pasierbiec

7

3

0

3

4

10-22

  KLASA „A”, LIMANOWA:

Pauza: Zalesianka II Zalesie.

Dobrzanka Dobra - Sokół II Słopnice, 24 września, 16:30

Ostra Olszówka/Raba Niżna - Olimpia Pisarzowa, 24 września, 16:00

Laskovia Laskowa - LKS Mordarka, 24 września, 16:30

KS Tymbark - LKS Jodłownik, 24 września, 16:00

Rybie Nowe Rybie - Starówka Stara Wieś, 25 września, 11:00

 

1.

 LKS Jodłownik

6

18

6

0

0

33-5

2.

 LKS Mordarka

6

15

5

0

1

30-6

3.

 Sokół II Słopnice

5

12

4

0

1

21-5

4.

 KS Tymbark

5

12

4

0

1

16-8

5.

 Laskovia Laskowa

5

9

3

0

2

13-9

6.

 Olimpia Pisarzowa

5

9

3

0

2

14-11

7.

 Zalesianka II Zalesie

6

6

2

0

4

12-24

8.

 Starówka Stara Wieś

5

3

1

0

4

7-29

9.

 Rybie Nowe Rybie

6

3

1

0

5

9-37

10.

 Ostra Olszówka/Raba Niżna

5

1

0

1

4

7-18

11.

 Dobrzanka Dobra

6

1

0

1

5

4-14

 

KLASA B, LIMANOWA:

Jaworzanka Jaworzna - Zenit Kasinka Mała, 25 września, 11:00

Uran Łukowica - LKS Rupniów, 25 września, 11:00

 

1.

 Uran Łukowica

5

12

4

0

1

26-6

2.

 Zenit Kasinka Mała

4

4

1

1

2

9-13

3.

 LKS Rupniów

4

4

1

1

2

11-14

4.

 Jaworzanka Jaworzna

3

3

1

0

2

6-19

 

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in