Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina

Pierwsza porażka Limanovii. Indywidualne błędy i kiepska skuteczność

Opublikowano 03.09.2017 20:08:32 Zaktualizowano 04.09.2018 13:57:32 jaca
9 4989

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia przegrała na wyjeździe z GKS Drwinia. Goście mecz kończyli w dziesiątkę.

GKS DRWINIA - LIMANOVIA LIMANOWA 3 : 1 (1 : 0)

1:0 Stepankov 13, 2:0 Stepankov 80, 3:0 Kura 87, Lampart 90+5 karny.

LIMANOVIA: Bomba - K. Kurczab, Orłowski, Ślazyk, Śmierciak - Jeż, Lampart, Kaczor (85 K. Pietrzak), Jacak, Piwowarczyk - Krywoborodenko (46 M. Król).

Czerwona kartka: Bomba w 85 minucie (za niesportowe zachowanie).

Limanovia zwłaszcza w pierwszej połowie stworzyła kilka klarownych sytuacji podbramkowych. Okazję zmarnował przede wszystkim Piwowarczyk, Jeż i Krywoborodenko. Najbliższy celu w 30 minucie był Piwowarczyk, gdy piłka po jego strzale odbiła się od słupka. Gospodarze po objęciu prowadzenia w 13 minucie umiejętnie się bronili, w końcówce spotkania, gdy Limanovia atakowała już większą ilością zawodników, przypieczętowali swoje zwycięstwo. Wszystkie gole dla gospodarzy padły po indywidualnych błędach limanowskich zawodników. W 85 minucie czerwoną kartkę otrzymał Bomba, który prowokowany wyzwiskami ze strony miejscowych kibiców, pokazał im obraźliwy gest.