Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna

Orkan Szczyrzyc przegrywa na wyjeździe

Opublikowano 20.08.2016 14:50:22 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:18 pan
2 3255

Na wyjazdowym spotkaniu Orkan Szczyrzyc przegrał z Barciczanką Barcice 0:2. Bramki dla przeciwników padły po stałych fragmentach gry. Mimo kilku dogodnych sytuacji i przewagi liczebnej na boisku, zawodnikom ze Szczyrzyca nie udało się doprowadzić do wyrównania.

Dziś o godz. 11:00 Barciczanka Barcice podejmowała u siebie drużynę Orkana Szczyrzyc. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Bramki dla Barciczanki padły ze stałych fragmentów gry w 7. i 31. minucie. W 40. minucie meczu gospodarze mogli podnieść wynik do 3:0, ale bramkarz Orkana, Piwowarczyk, zdołał obronić rzut karny.
Zawodnicy Orkana nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji - pierwsza nadarzyła się tuż po stracie pierwszego gola. Kolejne okazje do zdobycia kontaktowego gola nadarzyły się już w drugiej połowie meczu, jednak przeciwnicy potrafili mądrze i skutecznie bronić swojej bramki.
Co więcej, w ostatniej minucie pierwszej części spotkania drugą żółtą kartkę zobaczył Marek Nowak, zawodnik gospodarzy, który musiał przez to opuścić boisko. Orkan nie wykorzystał jednak liczebnej przewagi.
- Straciliśmy bramki po stałych fragmentach gry, które wynikały z naszych błędów, bo przeciwnicy nie stworzyli sobie dogodnych sytuacji. Bardziej to my przegraliśmy ten mecz, niż Barciczanka wygrała. Gra zespołu jest dobra, ale brakuje nam trochę szczęścia. Nie załamujemy się, będziemy walczyć dalej - powiedział nam jeden z zawodników Orkana Szczyrzyc po przegranym meczu