Czwartek, 09 maja Bożydar, Grzegorz, Karolina, Karol, Katarzyna

Olimpia gromi, ale awans uciekł w dramatycznych okolicznościach

Opublikowano 20.06.2015 17:12:31 Zaktualizowano 04.09.2018 14:08:36 jaca
0 2723

V LIGA („okręgówka” Nowy Sącz). Olimpia wysoko (8-2) pokonała na wyjeździe Dunajec/Start Nowy Sącz. Oznaczało to, że definitywnie szanse na drugie miejsce (premiowane awansem) stracił Orkan Szczyrzyc. Jeśli LKS Szaflary nie wygrałyby na wyjeździe z Hartem Tęgoborze, to drugie miejsce wywalczyłaby Olimpia.

Niestety w Tęgoborzy wynik był niekorzystny dla Olimpii i z awansu z drugiego miejsca cieszą sie Szaflary (pierwsze wywalczył KS Tymbark). Hart prowadził po pierwszej połowie 1-0, ale ostatecznie przegrał 1-2, tracąc drugiego gola w 90 minucie! Na meczu była obecna drużyna Olimpii, która swój mecz miała dwie godziny wcześniej. Spotkanie z Dunajcem/Start Nowy Sącz było formalnością.

DUNAJEC/START NOWY SĄCZ – OLIMPIA PISARZOWA 2 : 8 (1 : 2)

Gole dla Olimpii: Kociołek trzy, Zygmunt cztery, Szkaradek.

OLIMPIA: Basta – Górski, Kandyfer, Fałowski (46 Tumidaj), Pustelnik (46 Sobonkiewicz) – Maślanka, Wańczyk, Szkaradek (65 Bojar), Zygmunt – Zięcina (70 Krzak), Kociołek.

Mecz bez większej historii, Olimpia miała wyraźną przewagę nad rywalami. Jednak dopiero po zmianie stron zdołała osiągnąć większą przewagę bramkową.