Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola

Obiecujący początek sezonu

Opublikowano 29.03.2016 07:29:59 Zaktualizowano 04.09.2018 14:04:18 jaca
0 1464

Zakończyła się I runda - 'Grand Prix Małopolski' w biegu na orientację, która odbyła się w Krakowie i Olkuszu. Dwa dni i trzy biegi to spore wyzwanie. 22 osobowa reprezentacja klubu Patria Młynne spisała się bardzo dobrze.

Zwycięstwo w kategorii M10N odniósł Karol Bałaziński. Tuż za nim na podium uplasował się Oskar Mordarski. Na pozycjach medalowych znaleźli się także: Małgorzata Sroka - 3miejsce (K14; Olga Kozłowska - 3 miejsce (K16); Witold Sochacki- 3 miejsce (M50).

Miejsca pozostałych zawodników Patrii w „generalce”: 4 miejsce dla Krzysztofa Fitrzyka (M14) oraz 4 miejsce dla Jakuba Dudka (M16). Na 5 pozycji Maria Kozłowska (K16) oraz także na 5 miejscu Klaudia Zelek (K14). Jacek Kozłowski (M50) wygrał niedzielny bieg klasyczny, ale w związku z absencją w sobotnich biegach nie został sklasyfikowany w klasyfikacji generalnej

Z debiutantów znakomicie pobiegały dziewczęta w K10N - Martyna Zelek(4), Sandra Odroniec (5), Sylwia Bołoz (6), Oliwia Kurnyta (8) . Katarzyna Matląg (9). Wśród chłopców 7 miejsce dla Dawida Kurnyty. Maciej Duplak kończy rywalizację na 8 miejscu, a Maksymilian Król na 11.

Następna runda Grand Prix Małopolski odbędzie się w dn. 9-10 kwietnia 2016 w Nawojowej Górze i Chrzanowie.

Odbędą się tam dwa starty - bieg klasyczny i średniodystansowy.