Piątek, 10 maja Izydor, Antonina, Symeon, Jan

Nieudana inauguracja Limanovii. Porażka z beniaminkiem.

Opublikowano 11.08.2018 19:05:18 Zaktualizowano 04.09.2018 08:43:21 jaca
12 4127

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 1 kolejka. Limanovia przegrała na wyjeździe z LKS Szaflary 2-1.

LKS SZAFLARY - LIMANOVIA LIMANOWA 2:1 (1:0)

1:0 Kwiatek 32 (karny), 1:1 Żurek 66 (asysta Lampart), 2:1 Kamiński 75 (rzut wolny z 30 metrów).

Żółte kartki: Boboń, Kantor, Hreska, Strama, Gałdyn - Plata, Kurczab.

LIMANOVIA: Bomba - Witek, Orłowski, Nowak, Plata - Kurczab, Piotr Matras (78 Matlęga), K. Filipek (78 Krzyżak), Żurek (78 K. Mus), Jacak - Lampart.

Limanovia w pierwszej połowie stworzyła sobie dużo sytuacji strzeleckich. Trójkolorowi do przerwy powinni prowadzić z bezpiecznym wynikiem. M.in. po strzale Żurka piłka odbiła się od poprzeczki. Tymczasem, po mocno kontrowersyjnym rzucie karnym to gospodarze schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie Limanovia cały czas prowadziła w grę i posiadała przewagę. Po strzelonej wyrównującej bramce wydawało się, że goście pójdą za ciosem, jednakgol z rzutu wolnego po ziemi z dalekiej odległości dał ponownie prowadzenie gospodarzom. Limanovia choć mocno atakowała i posiadała ogromną przewagę, nie zdołała osiągnąć korzystnego wyniku.