Niedziela, 23 września
Tekla, Bogusław, Linus, Liwiusz

Na piłkarskich boiskach – terminarz spotkań

20.10.2017 07:17:32 JACA 0 1424

Terminarz piłkarskich rozgrywek seniorów z udziałem drużyn z terenu powiatu limanowskiego.

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD:

Kolejka 12 - 21-22 października

KS Tymbark - GKS Drwinia, 21 października, 15:00

Tarnovia Tarnów - Barciczanka Barcice, 21 października, 15:00

MLKS Żabno - Poprad Muszyna, 21 października, 15:00

Tuchovia Tuchów - Sandecja II Nowy Sącz, 21 października, 15:00

Watra Białka Tatrzańska - Glinik Gorlice, 22 października, 15:00

Poprad Rytro - Olimpia Pisarzowa, 21 października, 15:00

Lubań Maniowy - Bocheński KS, 22 października, 14:00

Wolania Wola Rzędzińska - Limanovia Limanowa, 22 października, 14:00

1. Limanovia Limanowa 11 24 7 3 1 27-10
2. Barciczanka Barcice 11 22 7 1 3 25-13
3. Lubań Maniowy 11 19 5 4 2 17-11
4. Glinik Gorlice 11 19 6 1 4 21-19
5. Poprad Muszyna 10 17 5 2 3 18-11
6. Bocheński KS 10 16 5 1 4 19-9
7. Wolania Wola Rzędzińska 11 16 4 4 3 20-14
8. GKS Drwinia 11 16 5 1 5 16-17
9. MLKS Żabno 11 15 3 6 2 12-11
10. Tarnovia Tarnów 9 14 4 2 3 14-13
11. Sandecja II Nowy Sącz 11 13 4 1 6 25-25
12. Olimpia Pisarzowa 11 13 4 1 6 17-20
13. Watra Białka Tatrzańska 10 13 3 4 3 12-22
14. KS Tymbark 11 9 3 0 8 8-32
15. Tuchovia Tuchów 11 7 1 4 6 14-25
16. Poprad Rytro 10 4 1 1 8 9-22

V LIGA, NOWY SĄCZ:

Sokół Słopnice - AKS Ujanowice, 21 października, 15:00

Orkan Raba Wyżna - Orzeł Wojnarowa, 21 października, 14:00

Ogniwo Piwniczna Zdrój - Jarmuta Szczawnica, 21 października, 14:00

Zalesianka Zalesie - LKS Szaflary, 21 października, 14:30

Orkan Szczyrzyc - Gród Podegrodzie, 22 października, 14:00

LKS Rupniów - Płomień Limanowa, 22 października, 14:30

KS Bobowa - Skalnik Kamionka Wielka, 22 października, 14:00

Huragan Waksmund - Kolejarz Stróże, 22 października, 14:30

1. Orkan Szczyrzyc 11 28 9 1 1 32-10
2. Jarmuta Szczawnica 11 28 9 1 1 51-13
3. Sokół Słopnice 11 27 9 0 2 40-8
4. LKS Szaflary 9 22 7 1 1 29-15
5. Ogniwo Piwniczna Zdrój 10 21 7 0 3 23-17
6. Orzeł Wojnarowa 11 20 6 2 3 21-23
7. Skalnik Kamionka Wielka 11 15 5 0 6 32-20
8. Zalesianka Zalesie 11 13 4 1 6 15-21
9. Kolejarz Stróże 10 13 4 1 5 16-30
10. Huragan Waksmund 10 12 3 3 4 18-16
11. Orkan Raba Wyżna 10 10 3 1 6 14-28
12. AKS Ujanowice 11 10 3 1 7 18-26
13. LKS Rupniów 10 10 3 1 6 9-26
14. Gród Podegrodzie 10 8 2 2 6 16-31
15. Płomień Limanowa 11 4 1 1 9 8-35
16. KS Bobowa 11 3 1 0 10 8-31

KLASA A, LIMANOWA:

Laskovia Laskowa - Słomka Siekierczyna, 22 października, 11:00

Zenit Kasinka Mała - Gorce Kamienica, 22 października, 14:00

Krokus Przyszowa - Dobrzanka Dobra, 22 października, 11:00

LKS Mordarka - Turbacz Mszana Dolna, 21 października, 16:00

Orkan Niedźwiedź - Wierchy Pasierbiec, 22 października, 14:00

Pauza: Stradomka Skrzydlna.

1. Turbacz Mszana Dolna 7 21 7 0 0 36-8
2. Laskovia Laskowa 7 21 7 0 0 29-8
3. LKS Mordarka 7 12 4 0 3 19-13
4. Dobrzanka Dobra 7 12 4 0 3 22-19
5. Słomka Siekierczyna 8 11 3 2 3 13-17
6. Stradomka Skrzydlna 8 10 3 1 4 15-16
7. Orkan Niedźwiedź 8 8 2 2 4 14-22
8. Zenit Kasinka Mała 7 7 2 1 4 14-18
9. Gorce Kamienica 8 7 2 1 5 14-30
10. Wierchy Pasierbiec 7 4 1 1 5 11-19
11. Krokus Przyszowa 6 2 0 2 4 3-20

KLASA B, LIMANOWA:

Płomień II Limanowa - Witów Mszana Górna, 22 października, 11:00

Jaworzanka Jaworzna - Uran Łukowica, 22 października, 11:00

KS II Tymbark - Rybie Nowe Rybie, 22 października, 14:00

1. Rybie Nowe Rybie 6 18 6 0 0 25-4
2. Uran Łukowica 5 7 2 1 2 14-9
3. Jaworzanka Jaworzna 6 7 2 1 3 14-16
4. Płomień II Limanowa 7 7 2 1 4 13-20
5. KS II Tymbark 4 6 2 0 2 8-15
6. Witów Mszana Górna 6 4 1 1 4 9-19

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in