Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina

Mają za sobą udany rok

Opublikowano 29.11.2011 11:24:51 Zaktualizowano 04.09.2018 14:20:43
1 2227

Pływanie: Klub Sportowy 'Limanowa-swim' sklasyfikowany został na trzecim miejscu drużynowo a dwie zawodniczki uplasowały się w pierwszej 10 dziesiątce w klasyfikacji indywidualnej Grand Prix Małopolski

Odbyły się dekorację indywidualne i drużynowe za całoroczną klasyfikację Grand Prix Małopolski w 2011 roku. Ostatecznie w klasyfikacji drużynowej w kategorii 14-latków Klub Sportowy Limanowa-Swim zajął trzecie miejsce. Na przełomie roku w czterech edycjach GMP w tej kategorii wiekowej wystartowało 9 klubów.

W klasyfikacji OPEN spośród 17 klubów, Limanowa-Swim zajął 7 miejsce. Indywidualnie w kategorii 14-latków najwyżej z limanowskich zawodniczek sklasyfikowana została Wioletta Orczykowska. Zajęła piąte miejsce zdobywając 2305 pkt. W tej samej kategorii Paulina Widomska, zajęła dziewiąte miejsce zdobywając 2116pkt. Dziewczyny rywalizowały z trzydziestoma sześcioma zawodniczkami z rocznika 1997, które trenują na co dzień m.in w Szkołach Mistrzostwa Sportowego.