Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia

Sukces Limanovii i Sokoła Słopnice

Opublikowano 13.01.2020 07:28:00 Zaktualizowano 13.01.2020 08:09:43 jaca
3 4176

W sobotę odbył się finał strefowy III Halowego Turnieju Piłki Nożnej w kategoriach U -11 i U -12 o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zwyciężały drużyny z terenu powiatu limanowskiego: Sokół Słopnice i Limanovia.

Zajmując pierwsze miejsce pokonały reprezentantów podokręgów: Nowy Sącz, Nowy Targ i Golice.

Finał turnieju na szczeblu Małopolski zostanie rozegrany z udziałem 4 drużyn w każdej kategorii ( zwycięzcy turniejów strefowych rozegranych w Krakowie, Nowym Sączu, Tarnowie i Małopolsce Zachodniej). Turniej wojewódzki odbędzie się w dniu 18 stycznia w Wieliczce.

Finały na szczeblu centralnym zostaną rozegrane w dniach 15/16 luty w Warszawie.