Sobota, 25 maja Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda

Limanovia przegrywa w konfrontacji beniaminków

Opublikowano 14.07.2013 07:19:31 Zaktualizowano 04.09.2018 14:15:38 jaca
0 2319

Limanovia przegrała w spotkaniu sparingowym w Mielcu z tamtejszą Stalą 2-0. Oba zespoły to beniaminki II ligi.

STAL MIELEC – LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA 2 : 0 (1 : 0)

STAL: Daniel (46 Wyparło) – Podstolak, Kościelny, Załucki, Zawodnik - testowany 1, Duda, Mącior (46 Kardyś), Radulj, Domański - Jaworski (15 Surmiak), testowany 2.

LIMANOVIA: Mastalerz – Kępa (46 Świder), Czajka, Kulewicz (46 Garzeł), Hudecki (46 Duszyk) – Pyciak (46 Majcher), Momo (46 Pietras), Skiba (46 Camara), Piwowarczyk (46 Serafin) – Mężyk (46 Stanek), Komorek (46 Sane).

Limanovia wykazała się w tym spotkaniu dużą nieskutecznością. W pierwszej połowie piłka po strzale Pyciaka odbiła się od słupka. W kilku sytuacjach bardzo dobrze interweniował bramkarz Stali. W 17 minucie jedna z nielicznych okazji drużyny z Mielca przyniosła im prowadzenie. Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się. Limanovia próbowała doprowadzić do wyrównania i cały czas posiadała przewagę. W 75 minucie niewykorzystane okazje zemściły się i Stal podwyższyła na 2:0.

Limanovia przebywa na obozie przygotowawczym we wsi Pustynia koło Dębicy.

Na podstawie: limanovia.net

Dotychczasowe sparingi Limanovii w okresie przygotowawczym do sezonu 2012/2013:

10.07 (Kraków): Cracovia – Limanovia 2-0.

10.07 (Limanowa): Limanovia – Wisła Kraków 2:1; gole dla Limanovii – Komorek, Piwowarczyk.