Niedziela, 19 maja Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona

Limanovia przegrywa w fatalnym stylu i zajmuje przedostatnie miejsce.

Opublikowano 24.08.2013 17:11:06 Zaktualizowano 04.09.2018 14:15:12 jaca
16 5686

II liga, grupa wschód: Limanovia w 5 kolejce po fatalnej grze przegrała na wyjeździe z Pogonią Siedlce. Był to drugi kolejny mecz zakończony porażką 0:3. Dzisiaj rywale momentami posiadali przygniatającą przewagę.

POGOŃ SIEDLCE – LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA 3 : 0 (1:0)

1:0 Wójcik 32, 2:0 Stromski 64, 3:0 Wójcik 89.

Sędzia główny: Marcin Liana (Bydgoszcz). Żółte kartki: Zaniewski, Stromecki - Czajka,Serafin, Kępa, Dziadzio, Sotnicki.

POGOŃ: Kozaczyński – Kwiatkowski, Dybiec, Urbański, Guzek (46 Tomalski) – Odunka (65 Zaniewski), Rodak, Stromecki (89 Kaszubowski), K. Wójcik, Ratajczak – Czerkas (80 Tarachulski).

LIMNANOVIA: Sotnicki – Basta, Garzeł, Czajka, Kępa – Serafin, Skiba, Pająk (70 Majcher), Pyciak (73 Komorek) – Dziadzio, Sane (60 Mężyk).

Przebieg pierwszej połowy:

1-10 minuta – Obie drużyny rozpoczęły to spotkanie bardzo spokojnie, koncentrując się głównie na grze defensywnej.

12 minuta – piłka po strzale Garzeł wylądowała w bramce Pogoni Siedlce, ale wcześniej sędzia dopatrzył się faulu Sane i gola nie uznał.

16 minuta – po rozegraniu rzutu rożnego minimalnie niecelnie uderzył, bardzo aktywny na początku spotkania, Dybiec.

24 minuta – po błędzie Garzeła piłka trafiła wprost pod nogi Rodaka. Limanovia miała sporo szczęścia, bo pomocnik gospodarzy w niezłej sytuacji posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką.

28 minuta – ponownie Limanovia mogła mówić o wielkim szczęściu. Odunka w stuprocentowej sytuacji fatalnie przestrzelił.

32 minuta – GOL DLA GOSPODARZY. Okres przygniatającej przewagi Pogoni zakończony zasłużonym prowadzeniem. Wójcik znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości i precyzyjnym lobem umieścił piłkę w siatce.

37 minuta – wreszcie niezła akcji Limanovii. Garzeł z 10 metrów posyła jednak piłkę wysoko nad poprzeczką.

Przebieg drugiej połowy:

46 – 55 minuta – optyczna przewaga gospodarzy, ale bez większego zagrożenia w polu karnym gości.

59 minuta – Sotnicki z trudem wybija piłkę po strzale Ratajczaka. Niestety Limanovia w pierwszym kwadransie drugiej połowie nadal była słabsza od rywali.

63 minuta – Sotnicki z trudem obronił strzał z dystansu Rodaka.

64 minuta – GOL DLA GOSPODARZY. Pogoń zasłużenie podwyższa na 2:0 Po podaniu Tomalskiego piłkę w siatce umieścił Stromski.

65 – 80 minuta – na boisku nic ciekawego się nie działo. Zadowolona z pewnego prowadzenia Pogoń kontrolowała wydarzenia na boisku.

84 minuta – Garzeł oddał niecelny strzał z dystansu.

89 minuta – GOL DLA GOSPODARZY. Piękne uderzenie z dystansu Wójcika i Sotnicki był bez szans.