Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz

Limanovia kontynuuje serię sparingowych zwycięstw

Opublikowano 31.07.2016 08:23:46 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:35 jaca
6 4065

Limanovia w piątym sparingu w okresie przygotowawczym odniosła kolejne wysokie zwycięstwo. W Barcicach pokonała 3-0 swojego czwartoligowego rywala (drugi zespół ubiegłego sezonu).

BARCICZANKA BARCICE – LIMANOVIA LIMANOWA 0 : 3 (0 : 0)

0-1 Piwowarczyk 60, 0-2 Piwowarczyk 73, 0-3 zawodnik testowany „1” w 85 minucie.

LIMANOVIA: Mastalerz D. Kurczab, Ruchałowski (60 P. Śmierciak), Wierzycki, Kandel - Gajewski (70 M. Śliwa), K. Kurczab, testowany 1, Wsół (45 Piwowarczyk J.), testowany 2 (65 Wsół) - Kurek (45 Kożuch).

Tak padły gole:

0:1 – Piwowarczyk otrzymał długie podanie z głębi pola na 16 metrze, minął obrońcę i sytuacji sam na sam strzelił bramkę.

0:2 – wysoki pressing Limanovii, Kożuch przejmuje piłkę i podaje do Piwowarczyka, który zdobywa drugą bramkę dla Limanovii.

0:3 - trzecią bramkę strzelił zawodnik testowany 1, który prowadził piłkę od swojej połowy i 20 metrów od bramki rywali oddał mocny strzał zdobywając bramkę.

Dotychczasowe sparingi Limanovii:

Lubań Maniowy (IV liga) – Limanovia 1:6

Limanovia – Zemplin Michalovce (Centralna Liga Juniorów starszych, Słowacja) 2:0

Limanovia – Cracovia (Centralna Liga Juniorów starszych, Polska) 3:0

Olimpia Pisarzowa (V liga) – Limanovia 1:2