Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola

Limanovia bez szans przeciwko rezerwom pierwszoligowca

Opublikowano 17.09.2022 16:25:00 Zaktualizowano 17.09.2022 20:55:29 jaca
13 4792

IV LIGA MAŁOPOLSKA: Limanovia kolejny raz nie powiększył swojego punktowego konta. Dzisiaj wyraźnie przegrała z czołową drużyną rozgrywek. Losy spotkania zostały rozstrzygnięte już w pierwszej połowie.

Limanovia w 9 spotkaniu ligowym obecnego sezonu doznała siódmej porażki. Dzisiaj niewiele miała do powiedzenia w pojedynku z czołową drużyną rozgrywek. Wszelkie nadzieje gospodarzy na korzystny rezultat zostały rozwiane już w pierwszej połowie. Po prostych błędach w obronie gospodarze przegrywali czterema golami. Zanosiło się na pogrom. W drugiej połowie gospodarze zdołali zmniejszyć nieznacznie rozmiary porażki.

LIMANOVIA LIMANOWA – TERMALICA BRUK-BET II NIECIECZA 1:4 (0:4)

0:1 Gergel 21, 0:2 Jovanovic 27 (karny), 0:3 Wacławek 33, 0:4 Cabała 45, 1:4 P. Pławecki 73 (karny).

LIMANOVIA: Mastalerz – K. Mus, Skrzatek, Bandarenka, Buczek (70 R. Pławecki) – Kurczab, Kosciółek (46 Małota), Krzyżak, G. Mus (78 Uchacz) – Ciesielski (46 Matras), P. Pławecki (78 Kulig).