Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon

Kolorowy mecz w Zalesiu. Beniaminek z Limanowej zgarnął komplet punktów.

Opublikowano 11.09.2021 20:16:00 Zaktualizowano 12.09.2021 07:49:39 jaca
0 2591

Klasa Okręgowa, limanowsko-podhalańska. Zalesianka przegrała niespodziewanie u siebie z Płomieniem Limanowa. W spotkaniu sporo było żółtych i czerwonych kartek.

ZALESIANKA ZALESIE - PŁOMIEŃ LIMANOWA 1:2 (0:1)

0:1 K. Koza 43, 1:1 Hajduk 77, 1:2 Musiał 81.

ZALESIANKA: Ryz - Hajduk, Sukiennik, Wierzycki, Patryk Opoka - Koszut, Sz. Pietrzak, Wąchała (46 Paweł Opoka), K. Pietrzak - Augustyn, Kurzeja.

PŁOMIEŃ: Zawada - Gargas, Piwko (50 Morański), Wąsowicz, Michalik - Musiał, Sz. Koza, K. Koza (72 Łącki),  Łątka - Mrożek, Krywoborodenko (90 Puch).

Sędzia: Patryk Michalak (Lipnica Wielka). Żółte kartki: Kurzeja, Koszut dwie, Wierzycki dwie - Morański dwie, Mrożek, Krywoborodenko. Czerwona kartka: Koszut w 82 minucie (za dwie żółte), w 90 minucie, Hajduk (po meczu, za krytykę sędziego) - Morański w 78 minucie (za dwie żółte). Widzów 50.

Przebieg meczu:

5 minuta - z rzutu rożnego dośrodkował Sukiennik, a nieznacznie niecelny strzał głową oddał Augustyn.

11 minuta - uderzenie Patryka Opoki z 11 metrów obronił Zawada.

15 minuta - strzał Kurzei z 15 metrów, ale ponownie bramkarz Płomienia nie dał się zaskoczyć.

17 minuta - po podaniu od Wąchały i główce Kurzei piłka odbiła się od poprzeczki.

25 minuta - precyzyjne podanie Augustyna i Kurzeja znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Napastnik Zalesianki przestrzelił z 12 metrów.

35 minuta - groźna sytuacja pod bramką gospodarzy, strzał K. Kozy z trudem obronił Ryz.

43 minuta, 0:1 - K. Koza oddał celny strzał z rzutu wolnego z 18 metrów i piłka wpadła do siatki.

48 minuta - strzał Wierzyckiego z rzutu wolnego (faul na Augustynie) z 20 metrów i Zawada ponownie popisał się skuteczną interwencją.

65 minuta - faulowany Koszut, a z rzutu wolnego znowu uderzał Wierzycki. Zawada nie dał się zaskoczyć.

67 minuta - kolejny strzał z dystansu Wierzyckiego obroniony przez Zawadę.

77 minuta, 1:1 - faulowany Koszut, rzut wolny wykonywał Hajduk i piłka po rykoszecie wpadła do siatki.

81 minuta, 1:2 - po rozegraniu rzutu rożnego Musiał przy biernej postawie obrońców Zalesianki wpakował piłkę do siatki.