Czwartek, 18 października
Juliusz, Łukasz, Julian, Bogumił, Hanna, Klementyna

Już ponad 300 punktów przewagi

08.08.2018 15:47:34 JACA 0 829

W kolejnym zestawieniu klasyfikacji Ligi Biegów Górskich, Robert Faron (doświadczony zawodnik z Zalesia) ponownie powiększył swą przewagę nad wiceliderem już do ponad 300 punktów.

Robert Faron zmierza do swojego drugiego zwycięstwa w końcowej klasyfikacji Ligi Biegów Górskich. Jednak do zakończenia rywalizacji jeszcze sporo startów.

Klasyfikacje mężczyzn:

Pierwsza dziesiątka open mężczyzn (w nawiasie miejsce w poprzedniej klasyfikacji)

1.(1) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 1.645 pkt

2.(2) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 1.340 pkt

3.(3) Piotr Uznański (Euroclear Running Team) – 1.120 pkt

4.(4) Mariusz Miśkiewicz (Biegiem Przez Chybie) – 1.100 pkt

5.(6) Radosław Boniec (Żary) – 948 pkt

6.(5) Kacper Kościelniak (Raba Niżna) – 885 pkt

7.(49) Tomasz Skupień (Skawinki) – 880 pkt

8.(7) Piotr Gutt (Poronin) – 865 pkt

9-10.(8) Dominik Grządziel (ATTIQ/Salming Team) – 855 pkt

9-10.(14) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 855 pkt

————————————————————————————————————————-

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorzy (M16-19):

1.(14) Marcin Kubica (KS Sprint Bielsko-Biała) – 795 pkt

2.(72) Michał Izydorek (KS Sprint Bielsko-Biała) – 495 pkt

3.(56) Mateusz Semper (MKS-MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC) – 440 pkt

Seniorzy I (M20-29):

1.(2) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 1.340 pkt

2.(5) Radosław Boniec (Żary) – 948 pkt

3.(6) Kacper Kościelniak (Raba Niżna) – 885 pkt

Seniorzy II (M30-39):

1.(3) Piotr Uznański (Euroclear Running Team) – 1.120 pkt

2.(4) Mariusz Miśkiewicz (Biegiem Przez Chybie) – 1.100 pkt

3.(7) Tomasz Skupień (Skawinki) – 880 pkt

Masters (M40-49):

1.(1) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 1.645 pkt

2.(10) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 855 pkt

3-4.(19-20) Piotr Biernawski (ATTIQ Team/Salming) – 715 pkt

3-4.(19-20) Michał Sedlak (LubięToBieganie) – 715 pkt

Weterani I (M50-59):

1.(54) Jacek Gardener (JacekBiega Running Team) – 445 pkt

2.(65) Marek Swoboda (Byledobiec) – 406 pkt

3.(67) Zbigniew Szatanik (Ujsoły) – 401 pkt

Weterani II (M60+)

1.(31) Janusz Ferenc (UKS Ludwikowice) – 600 pkt

2.(146) Tadeusz Sitek (UKS Ludwikowice) – 260 pkt

3.(291) Roman Trzcieliński (Psy Warszawa) – 159 pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(10) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 760 pkt

2.(18) Adam Jamiński (SKLA Tychy) – 680 pkt

3.(11) Sylwester Lepiarz (LKB Rudnik) – 560 pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(2) Bartosz Gorczyca (SALCO GARMIN TEAM) – 380 pkt

2.(78) Tomasz Kozłowicz (Power Bomb) – 375 pkt

3.(6) Kacper Kościelniak (Raba Niżna) – 370 pkt

Najlepsi zawodnicy na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 780 pkt

2.(17) Marcin Rzeszótko (Buff Team Polska) – 730 pkt

3.(2) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 660 pkt

Najlepsi zawodnicy na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(3) Piotr Uznański (Euroclear Running Team) – 580 pkt

2.(37) Rafał Kot (Góral Z Mazur // Kb Jurund Szczytno) – 445 pkt

3.(60) Maciej Dombrowski (RUNNING.CHEF – PTC PRZEMYŚL) – 390 pkt

Fot. archiwum biegigorskie.pl

udostępnij
Komentarze (0)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in