Poniedziałek, 13 maja Gloria, Gerwazy, Robert, Serwacy, Agnieszka, Magdalena

Juniorzy Limanovii walczyli w Niecieczy

Opublikowano 04.06.2016 18:36:48 Zaktualizowano 04.09.2018 14:03:19 jaca
0 2015

MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH. W przedostatnim meczu w sezonie (29 kolejka) Limanovia zremisowała w Niecieczy.

TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – LIMANOVIA 2 : 2 (0 : 1)

0:1 Śmierciak 5, 1:1 gol dla gospodarzy w 50 minucie, 1:2 Śliwa 70, 2:2 gol dla gospodarzy w 85 minucie.

LIMANOVIA: Pietrzak – Mysza, Śmierciak, Plata, Bartosz – Wojtas, Czaja (72 Piszczek), Kurek, Matlęga, Śliwa – Jasiński.

Tak padły gole dla Limanovii:

Na 0:1 – po rozegraniu rzutu rożnego w polu karny gospodarzy zrobiło się duże zamieszanie, z okazji skorzystał Śmierciak, który z kilku metrów umieścił piłkę w siatce.

Na 1:2 – szybka akcja Kurka, po jego podaniu Śliwa z bliskiej odległości dopełnia formalności.

W pierwszej połowie Limanovia posiadała wyraźną przewagę. Oprócz sytuacji, po której goście uzyskali gola, szansę na zdobycie bramki miał Kurek, Jasiński i Śliwa. Gdy w drugiej połowie gospodarze wyrównali obraz gry znacznie się zmienił. Termalica coraz częściej dochodziła do sytuacji strzeleckich. Jednak po jednej z kontr ponownie na prowadzenie wyszła Limanovia. Ostatnie słowo należało do ambitnie walczących gospodarzy, którzy w 85 minucie doprowadzili do wyrównania.

Limanovia mając na koncie 42 punkty zajmuje 7 miejsce w tabeli.