Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz

Jednostronne derby. Sokół Słopnice zdemolował KS Tymbark.

Opublikowano 06.10.2018 18:59:00 Zaktualizowano 07.10.2018 10:48:07 jaca
4 3534

V liga, „okręgówka”, Nowy Sącz, 10 kolejka. Pojedynek derbowy Sokoła Słopnice z KS Tymbark zawsze trzymał w napięciu. Jednak dzisiaj mecz był jednostronny i zakończył się dotkliwym pogromem gości.

SOKÓŁ SŁOPNICE - KS TYMBARK 8:0 (4:0)

1:0 P. Grucel 4, 2:0 P. Grucel 40, 3:0 Matras 42, 4:0 Postrożny 44, 5:0 P. Grucel 55, 6:0 Nowak 62, 7:0 S. Porębski 68, 8:0 Matras 81.

SOKÓŁ:
Łazarczyk - Lach (65 K. Grucel), Franczak (46 Damian Porębski), Hutek, Więcek (65 Opyd) - Nowak, Poręba, S. Porębski, Postrożny (60 Ubik), P. Grucel (62 Dariusz Porębski) - Matras.

TYMBARK: Gawron - Binda (75 Woźniak), Sułkowski, Sobczak, Duda - Banach (70 Tarasek), Pietrzak, Jaworski, Czernek, Czyrnek - Hochoł (72 Kalisz).

Sokół Słopnice odniósł piąte kolejne zwycięstwo. Nie miał z tym większego problemu, bo drużyna z Tymbarku nie miała zbyt wielu atutów. Podopieczni Kamila Kruczka pozostają bez punktów i zamykają ligową tabelę.

Sokół objął prowadzenie już w 4 minucie, ale potem mimo kilku bardzo dobrych okazji dla gospodarzy, długo utrzymywało się jednobramkowe prowadzenie. Dopiero drugi gol rozwiązał worek z bramkami. Dominacja Sokoła trwała przez całą drugą połowę i przy lepszej skuteczności słopniczan goście mogli wyjechać z dwucyfrową klęską.