20°   dziÅ› 23°   jutro
Wtorek, 23 czerwca Wanda, Zenon, Albina

Halny zatrzymany w turnieju o Puchar Premiera

Opublikowano  Zaktualizowano 
0 1806

W miniony wtorek odbył się Oświęcimiu Finał Wojewódzki Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska 2014. Drużyna chłopców (rocznik 2003 – 2004) MUKS Halny po trzech zwycięskich etapach, dwóch w Kamienicy i trzeciego w Nowym Targu zagrała w Oświęcimiu w grupie z Tarnowem, Gorlicami i Rokoczynami.

- RozpoczÄ™liÅ›my od zwyciÄ™stwa z Tarnowem 3 :2 (bramki: K. KoÅ‚odziej, W. WÄ…chaÅ‚a, K. Czepielik) – informuje oficjalna strona MUKS Halny Kamienica. - Mecz z Gorlicami przegraliÅ›my 2 : 0, w trzecim meczu bez problemu pokonaliÅ›my Rokoczyny 5 : 1 (bramki: M. Kutwa – 2, A. Sikora, D. Faltyn, W. WÄ…chaÅ‚a). Niestety tak siÄ™ uÅ‚ożyÅ‚a tabela w naszej grupie, że ostatecznie jednÄ… bramkÄ… przegraliÅ›my awans do półfinaÅ‚u. Turniej wygraÅ‚a ostatecznie drużyna z Tarnowa przed Gorlicami. GratulujÄ™ chÅ‚opcom walki i gry na wysokim poziomie, szkoda że zabrakÅ‚o nam szczęścia.

Skład drużyny: K. Kołodziej, W. Wąchała, P. Witteczek, H. Gurgul, A. Sikora, D. Faltyn, M. Kutwa, K. Czepielik, J. Ligęza, M. Czech.

Zobacz również:

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy pod tym artykułem - bądź pierwszy
Zgłoszenie komentarza
Komentarz który zgłaszasz:
"Halny zatrzymany w turnieju o Puchar Premiera"
Komentarz który zgłaszasz:
Adres
Pole nie możę być puste
Powód zgłoszenia
Pole nie możę być puste
Anuluj
Dodaj odpowiedź do komentarza:
Anuluj

Może Cię zaciekawić

Sport

Pozostałe

Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in