Niedziela, 16 czerwca
Alina, Justyn, Justyna, Aneta, Benon

Halny jak zwykle silny

14.03.2019 08:06:00 JACA 0 715

Przez dwie marcowe soboty i niedziele w hali widowiskowej w Łącku rozgrywany był V Halowy Turniej Piłki Nożnej „GORCE CUP 2019” dla roczników 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. W turnieju startowało 60 drużyn, bardzo dobrze spisały się zespoły z Halnego Kamienica.

Patronat nad turniejem objął Marszałek Województwa Małopolskiego - Witold Kozłowski, Starosta Powiatu Limanowskiego - Mieczysław Uryga i Wójt Gminy Kamienica - Władysław Sadowski.

Turniej współfinansowany był ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy wsparciu Urzędu Gminy Kamienica, Łącka, Starostwa Powiatu Limanowskiego oraz Firm: Pif Sport, BDB, Lively Fotografia, Stefar, Polskie Wody Lecznicze.

Organizatorem turnieju był MUKS Halny Kamienica.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

ROCZNIK 2010

Drużyna Halnego po dobrej grze zajmuje pierwsze miejsce.  Na czwartej pozycji plasuje się drugi zespół, przegrywając wejście do finałowej trójki karnymi.

Klasyfikacja:

I M. MUKS HALNY I

II M. AP WIELOGŁOWY

III M. SOKOLIKI STARY SACZ I

IV M. MUKS HALNY II

V M. SOKOLIKI STARY SĄCZ II

VI M. DUNAJEC N. SĄCZ

VII M. MINIERALNI KRYNICA

VIII M. DIDI GOL RABKA ZDRÓJ

IX M. HELENA NOWY SĄCZ

 Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:

    najlepszy zawodnik - Jakub Trojan (Sokoliki Stary Sącz I)

    najlepszy bramkarz - Sebastian Baran (AP Wielogłowy(

    król strzelców - Grzegorz Groń (MUKS Halny Kamienica I)

 

ROCZNIK 2012

Klasyfikacja:

I - SOKOLIKI STARY SĄCZ II

II - SANDECJA NOWY SĄCZ I

III - SANDECJA NOWY SĄCZ II

IV - MUKS DUNAJEC N. SĄCZ I

IX - SOKOLIKI STARY SĄCZ I

V - MUKS DUNAJEC NOWY SĄCZ II

VI - UKS LACH PODEGRODZIE

VII - DIDI GOL RABKA ZDRÓJ

VIII - MUKS HALNY Kamienica I

X - MUKS HALNY Kamienica II

 Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:

    najlepszy zawodnik - Patryk Perłowski  (Sandecja II)

    najlepszy bramkarz - Jakub Górski (Sokoliki Stary Sącz II)

    król strzelców - Alan Adamek (Sandecja I)

 

ROCZNIK 2006

Dobra gra Halnego i ostatecznie II m i III m.

Klasyfikacja:

I m. SK NOVA LUBOWNA

II m. MUKS HALNY KAMIENICA I

III m. MUKS HALNY KAMIENICA II

IV m. FK DRUZSTEVNIK Plawnica

V m. GKS ZAWISZA ROŻNÓW

VI m. MUKS DUNAJEC NOWY SĄCZ

 Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:

    król strzelców ( 6 goli) Kamil Hudak (Nova Lubowna)

    najlepszy zawodnik - Kacper Zygmunt (Halny)

    najlepszy bramkarz - Seweryn Mikołajczyk (Halny)


ROCZNIK 2008

Drużyna I z Kamienicy wejście do finału przegrała rzutami karnymi, a druga drużyna, grając także dobrze, miała „rozregulowane celowniki”.

Klasyfikacja:

I - DIDI GOL Rabka Zdrój

II - HELENA NOWY SĄCZ

III - BIEGONICZANKA

IV - MUKS HALNY K-ca I

V - DUNAJEC NOWY SĄCZ II

VI - MUKS HALNY K-ca II

VII - UKS LACH Podegrodzie I

VIII - UKS LACH Podegrodzie II

IX - MUKS DUNAJEC N. Sącz 1

 Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:

    najlepszy zawodnik - Piotr Worwa (DIDI GOL Rabka Zdrój)

    najlepszy bramkarz - Mikołaj Pachut (MUKS Halny I)

    król strzelców - Karol Wolak (UKS Lach Podegrodzie I)

 

ROCZNIKI 2007

Klasyfikacja:

I - HARNAŚ TYMBARK

II - MUKS HALNY KAMIENICA 2

III - DIDI GOL RABKA ZDRÓJ

IV - GRÓD PODEGRODZIE

V - MUKS HALNY KAMIENICA 1

VI - HELENA NOWY SĄCZ

VII - SANDECJA NOWY SĄCZ

VIII - MUKS HALNY KAMIENICA 3

 

Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:

    król strzelców - Szymon Worwa (DIDI GOL Rabka)

    najlepszy zawodnik - Jan Syktus (Halny Kamienica)

    najlepszy bramkarz - Kacper Drożdż (Harnaś Tymbark)

 

ROCZNIK 2009

Klasyfikacja:

I – DIDI GOL Rabka Zdrój

II - MUKS HALNY K-ca I

III - MUKS HALNY K-ca II

IV - NKP Podhale Nowy Targ

V - MUKS Dunajec Nowy Sącz

VI - HELENA Nowy Sącz

VII - Mineralni Krynica

VIII - Kolejarz Stróże

IX - FK DRUZSTEVNIK Plawnica

 Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:

    najlepszy zawodnik - Kamil Kowalczyk (DiDi Gol Rabka Zdrój)

    najlepszy bramkarz - Grzegorz Gierczyk (Halny Kamienica)

    król strzelców - Bartosz Groń (Halny Kamienica)

 

ROCZNIK 2011

Klasyfikacja:

I - MUKS HALNY K-ca I

II - KOLEJARZ Stróże

III - MUKS Dunajec Nowy Sącz I

IV - MINERALNI Krynica

V - AP GOAL Nowy SĄCZ

VI - MUKS DUNAJCE NOWY SĄCZ II

VII - BIEGONICZANKA

VIII - SK NOVA Lubowna

IX - MUKS HALNY K-ca II

 Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:

    najlepszy zawodnik - Tomasz Kos (MUKS Dunajec NOWY SACZ)

    najlepszy bramkarz - Rafał Włodarz (Kolejarz Stróże)

    król strzelców - Grzegorz Groń (MUKS Halny Kamienica)

Źródło: UG Kamienica

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in