Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna

Dwucyfrowy pogrom w spotkaniu juniorów Limanovii

Opublikowano 17.02.2018 07:52:01 Zaktualizowano 04.09.2018 13:52:33 jaca
2 2648

Juniorzy starsi Limanovii rozegrali swój kolejny mecz kontrolny i ponownie rozgromili rówieśników. Na własnym stadionie pokonali Orła Myślenice. Ostatnio ich łupem padła Raba Dobczyce.

MKS Limanovia ELEKTRICAL MOS PL - LKS Orzeł Myślenice 10-0 (6-0)

1:0 Bartłomiej Żurek (as. Dawid Mrożek), 15 minuta, 2:0 Paweł Pławecki (as. Bartłomiej Żurek) w 18 minucie, 3:0 Bartłomiej Żurek strzał z dystansu z 20 metrów w 20 minucie, 4:0 Bartłomiej Żurek głową (as. testowany 1) w 28 minucie, 5:0 Maciej Tarasek (as. Bartłomiej Żurek) w 36 minucie, 6:0 Bartłomiej Żurek (as. Maciej Tarasek) w 52 minucie, 7:0 Dawid Mrożek (as. Mateusz Matlega) w 52 minucie, 8:0 Kacper Skrzatek (dobił piłkę odbitą od słupka po strzale Macieja Taraska) w 59 minucie, 9:0 Bartłomiej Żurek (as. Adrian Stajnder) w 77 minucie, 10:0 Dawid Mrożek (rzut karny po ręce obrońcy gości) w 87 minucie.

Skład Limanovii: Karol Pietrzak - Mariusz Liptak, Kacper Skrzatek, Mateusz Matlęga, Maciej Krzyżak, Maciej Tarasek, Piotr Matras, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Mateusz Smoter, Bartłomiej Żurek, Dawid Mrożek, Grzegorz Król, Paweł Pławecki, Adrian Stajnder.

Bardzo skuteczny Bartłomiej Żurek, który w całym meczu strzelił 5 bramek i zaliczył 2 asysty.

Trener Łukasz Bukowiec tym razem nie mógł skorzystać z juniorów młodszych, ponieważ w tym samym dniu swój mecz kontrolny zagrała ta grupa wiekowa. Juniorzy młodsi przegrali 0-4 z Sandecją Nowy Sącz, czołową drużyną małopolskiej ligi.

Następny mecz kontrolny: juniorzy starsi rozegrają w tą niedzielę (18.02) z seniorami Laskovii o godz. 16:00 na stadionie Limanovii. Natomiast juniorzy młodsi swój następny sparing zagrają również w tą niedzielę i u siebie od godz. 11:00 z Rabką.

Źródło: limanovia.net