Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon

Dublet Kamila Tokarczyka, Dalin wypunktowany

Opublikowano 20.05.2019 13:23:00 Zaktualizowano 20.05.2019 13:25:26 jaca
0 1250

Małopolska Liga Juniorów Młodszych, II liga wojewódzka, kolejka 11. Mimo osłabienia kadrowego, podopieczni Tomasza Sebastjańskiego pewnie pokonali na wyjeździe miejscowy Dalin Myślenice.

Dalin Myślenice - MKS Limanovia Indeco MOS.PL Limanowa 0-3 (0-3)

0:1 Kamil Tokarczyk (asysta Adrian Twaróg), 12 minuta. 0:2 Kamil Tokarczyk (asysta Jakub Piaskowy), 20 minuta, 0:3 dla Limanovii, Adrian Twaróg głową (asysta Michał Garcarz z rzutu wolnego), 38 minuta.

LIMANOVIA: Jakub Wiktor - Arkadiusz Kaleta, Arkadiusz Śliwa, Kamil Michalik, Michał Garcarz (C), Jakub Czaja, Dawid Szewczyk, Adrian Twaróg (55 Patryk Tokarczyk), Grzegorz Badyla, Jakub Piaskowy, Kamil Tokarczyk (78 Patryk Osinko). Trener: Tomasz Sebastjański. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

Od początku meczu przewaga Limanovii była bezdyskusyjna i Trójkolorowi zasłużenie wygrali to spotkanie. Szczególnie należy wyróżnić tu Kamila Tokarczyka (wychowanka Uranu Łukowica, który przed rundą wiosenną przeszedł do Limanovii z Uranu wraz ze swoim bliźniaczym bratem Patrykiem, który pojawił się na murawie w II połowie i również zaliczył dobry występ). Kamil Tokarczyk strzelił dwie pierwsze bramki dla Limanovii po podaniu Adriana Twaroga i Jakuba Piaskowego, które już od początku ustawiły mecz na korzyść gości. Trzecią bramkę tuż przed przerwą dołożył jeszcze Adrian Twaróg z głowy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Michała Garcarza.

Dzięki wygranej oraz pozostałym wynikom w lidze (rywale zagrali dla Limanovii), Trójkolorowi ponownie liczą się w walce o powrót do I ligi wojewódzkiej.

Następny mecz ligowy, w ramach 12. kolejki, Juniorzy młodsi Limanovii (2002 i młodsi) rozegrają u siebie, tj. w sobotę dnia 25 maja 2019 r. o godz. 14:00 z drużyną Dunajca Nowy Sącz, na stadionie Limanovii.