Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech

Derby Laskovii z Sokołem: trzy karne, cztery czerwone kartki i sześć goli.

Opublikowano 02.09.2018 19:09:49 Zaktualizowano 04.09.2018 08:41:12 jaca
1 3995

V liga, „okręgówka”, Nowy Sącz, 5 kolejka. Bardzo emocjonującym pojedynkiem był mecz Laskovii Laskowa z Sokołem Słopnice.

LASKOVIA LASKOWA - SOKÓŁ SŁOPNICE 3:3 (2:2)

1:0 Pazdan 5 karny, 2:0 Ryś 22, 2:1 Matras 34 karny, 2:2 Hutek 44, 2:3 Matras 56 karny, 3:3 Jajeśnica 89.

Czerwone kartki: B. Zelek 46 (w konsekwencji dwóch żółtych), M. Zelek 75 (za faul) - Nowak 60 (za drugą żółtą), Sz. Goliński (na ławce rezerwowych, za krytykę orzeczeń sędziego).

LASKOVIA: M. Surdziel - G. Zelek, J. Surdziel, Gajewski, K. Rosiek - Jajeśnica, B. Zelek, Zawada (70 Joniec), M. Zelek - Ryś (70 Tokarz), Pazdan.

SOKÓŁ: Potaczek - Damian Porębski (60 Pierzchała), Hutek, Franczak, Więcek - Nowak, Tomera (55 Postrożny), S. Porębski (55 Lach), Matras - P. Grucel, Śliwa (77 K. Grucel).

Komentarze trenerów:

Franciszek Mrózek (Laskovia Laskowa): - Prowadząc 2-0 nie możemy dopuszczać do sytuacji, że rywale wychodzą na prowadzenie. Oba zespoły należy pochwalić za zaangażowanie. Chłopcy grając w dziewięciu w drugiej połowie zdołali doprowadzić do wyrównania. Wiele pozytywów widać w grze Laskovii, ale musimy nadal ciężko pracować nad słabymi elementami w naszej grze.

Wojciech Tajduś (Sokół Słopnice). - Trudny i emocjonujący mecz, trzy karne, sporo czerwonych kartek. Nie pierwszy raz Laskovia w tym sezonie urwała punkty faworytowi. Po prostych błędach przegrywaliśmy 2-0, przed przerwą zdołaliśmy doprowadzić do wyrównania. Po objęciu prowadzenia w drugiej połowie wydawało się, że komplet punktów powinien być nasz. Niestety w ostatniej akcji gospodarze doprowadzili do wyrównania.